
Українські війська 30 листопада завдали удар по командному пункту російських армійців на території Курської області РФ під час шикування окупантів. Загальні втрати ворога (ліквідованими й пораненими) склали щонайменше 37 військовослужбовців.За даними Telegram-каналу "Досье шпиона", Сили оборони застосували проти цілі HIMARS. Ракети були з касетною БЧ, передають Патріоти України
Під раптовою атакою опинилися військовослужбовці з 83-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ РФ (в/ч 71289, пункт базування Уссурійськ).
"Особливістю цього удару є той факт, що його було завдано під час урочистого шикування з нагоди річниці утворення бригади (з 29.11.1986 до сьогодні)", – розповів автор анонімного Telegram-каналу.
Втрати противника склали:
• "двохсоті" – 12 окупантів (у тому числі чотири офіцери);
• "трьохсоті" – 25 загарбників.
У районі якого саме населеного пункту були прильоти, не уточнюється.
У Міністерстві закордонних справ України не бачать причин говорити про "роз’єднання" України й Молдови у процесі вступу до ЄС після останніх заяв президентки Єврокомісії. Такий коментар в МЗС надали журналістам, передають Патріоти України. В МЗС зазнач...
За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...