
Розвідники з Харківської територіальної оборони вивели з ладу новітню російську розробку - протидронний комплекс "Силок". Снаряди скинули з безпілотника, який установка в теорії повинна була дистанційно знешкодити. Про ураження цілі розповіли в офіційному Telegram-каналі Стратегічного командування ЗСУ, передають Патріоти України.
"Силок" дозволяє нейтралізувати БПЛА за допомогою засобів радіоелектронної боротьби. Комплекс здатний в автоматичному режимі виявити повітряні об'єкти, обчислити їх координати і впливати на безпілотники на різних спектрах робочих частот. Канали управління і зв'язку дронів приглушуються на відстані 4 км від пункту базування.
Тобто в теорії "Силок" повинен робити БПЛА непридатними до використання, порушуючи телеметрію, здатність ними керувати і контакт з оператором. Однак на відео нижче показується, що українські розвідники скидали снаряди на установку саме з безпілотника. За допомогою кількох прицільних ударів бійцям вдалося пошкодити "Силок".
Нагадаємо, згідно зі свіжими даними від Генштабу ЗСУ, з моменту повномасштабного вторгнення українські воїни знищили 778 БПЛА. А росіяни тим часом пройшли тренування з іранськими дронами, які вони мають намір використовувати в Україні.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...