У ворога нові проблеми: Вибухи під Джанкоєм порушать постачання окупантів у Запорізькій області, - ISW

Вибухи на російському складі боєприпасів і трансформаторної підстанції в Джанкойському районі (Крим) серйозно порушили постачання російської армії на материковій частині України. Про це йдеться в звіті Інституту вивчення війни (ISW), передають Патріоти України.

Російські війська використовували Джанкой як залізничний вузол для перекидання військ і техніки в окуповані населені пункти на півдні Запорізької області, включаючи Мелітополь. Російська влада тимчасово призупинила пасажирське залізничне сполучення з Росії до Криму після нападу.

Аналітики впевнені, що удар ЗСУ по логістичних об'єктах в Криму не порушить зобов'язань України перед західними партнерами щодо використання зброї, що поставляється на територію України, або заявлену політику США щодо права України застосовувати силу для відновлення контролю над всією територією, включаючи території, захоплені Росією у 2014 році.

"Немає ніяких ознак того, що українські сили використовували поставлену США зброю в недавніх ударах по Криму, і малоймовірно, що вони це робили, оскільки цілі знаходяться далеко за межами досяжності наданих США систем", - вважають експерти.

Атаки на російські позиції в Криму, ймовірно, є частиною узгодженого українського контрнаступу, спрямованого на відновлення контролю над західним берегом Дніпра.

"Російські лінії постачання з Криму безпосередньо підтримують російські сили на материковій частині України, в тому числі в західній частині Херсонської області.

Контрнаступальні дії України також націлені на мости через річку Дніпро та об'єкти тилового забезпечення ЗС РФ в окупованій Херсонській області.

"Кінцевим результатом цієї кампанії, ймовірно, буде порушення здатності російських військ підтримувати механізовані сили на західному березі Дніпра і захищати їх за допомогою авіації і артилерії на східному березі від українських контратак", - йдеться у звіті.

У Росії заявили про три хвилі мобілізації - вже зараз беруть без військового досвіду та схильних до алкоголізму (відео)

неділя, 25 вересень 2022, 7:43

У Росії заявляють, що оголошена президентом Володимиром Путіним "часткова" мобілізація проходитиме в три етапи. Усі три хвилі планується провести до 10 листопада, передають Патріоти України. Як повідомляє телеканал "Дождь", в одному з військкоматів сі...

"Рашисти били мене ногами з криками "С*ка, ты знаешь, сколько колонн наших сгорело?!": Мешканець Чернігівщини дивом вижив в окупації

неділя, 25 вересень 2022, 7:29

Про те, що вдалось пережити 35-річному Олегу Панчосі із Ріпок, що на Чернігівщині, де певний час хазяйнували російські дикуни-окупанти, можна знімати кіно, передають Патріоти України. Ще на початку березня його із автомата розстріляли рашисти, а після...