У ворога нові втрати: На одному з напрямків ЗСУ "підсмажили" сотні росіян

На Таврійському напрямку українські військові протягом минулої доби знешкодили ще понад 200 російських окупантів, знищили понад 20 одиниць їхньої техніки та склади боєприпасів. Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" бригадний генерал Олександр Тарнавський наголосив, що на цьому напрямку впродовж минулої доби ворог 14 разів атакував українські позиції та здійснив 690 обстрілів, завдав одного ракетного та 21 авіаудару, передають Патріоти України.

За його словами, артилерійські підрозділи Сил оборони на цьому напрямку протягом доби виконали 1 тис. 439 вогневих завдань. Відтак, за добу вдалося знешкодити ще 204 російських окупантів, з яких ліквідовано - 67, а поранено - 137.

Крім того, українським військовим також вдалося знищити 22 одиниці військової техніки росіян. Зокрема, йдеться про танк, чотири броньовики, три артилерійські системи та міномети, реактивну систему залпового вогню, два протитанкові ракетні комплекси, два безпілотники, 11 одиниць автомобільної та дві - спеціальної техніки. Також було знищено дев’ять складів боєприпасів та три інших важливих об'єкти противника.

Росіянам у Криму вже не буде спокою: Експерт розповів, що чекає на окупантів

понеділок, 22 червень 2026, 22:20

Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...

Москва в паніці очікування чергового погрому: Біля Московського НПЗ розгорнули одразу кілька комплексів ППО

понеділок, 22 червень 2026, 22:06

Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...