
Українські захисники активно знищують бойову техніку російських загарбників на Луганському плацдармі. Втрачена техніка включає танки та броньовані машини. Про це повідомили у телеграмі Центру стратегічних комунікацій Стратком ЗСУ, передають Патріоти України.
Зазначається, що у 90-ї танкової дивізії з Чебаркуля з 26 танків боєздатними залишилося менше половини. Згідно з інформацією Центру, 4 танки знищені без можливості відновлення, ще 10 непридатні для експлуатації.
Водночас у 228-му мотострілецькому полку з Єкатеринбурга з наявних 31 танка лише два залишилися в строю. Ще 13 непридатні до експлуатації через пошкодження та поламання, 11 – ремонті, а 5 – передали іншим підрозділам для відновлення боєздатності. Подібна ситуація склалась і з БТР загарбників. У того ж 228-го МСП з наявних 82 БТР-ів боєздатними залишилися 42, 34 безповоротно знищені, а шість відправили на ремонт через поламку.
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...