
Українські захисники активно знищують бойову техніку російських загарбників на Луганському плацдармі. Втрачена техніка включає танки та броньовані машини. Про це повідомили у телеграмі Центру стратегічних комунікацій Стратком ЗСУ, передають Патріоти України.
Зазначається, що у 90-ї танкової дивізії з Чебаркуля з 26 танків боєздатними залишилося менше половини. Згідно з інформацією Центру, 4 танки знищені без можливості відновлення, ще 10 непридатні для експлуатації.
Водночас у 228-му мотострілецькому полку з Єкатеринбурга з наявних 31 танка лише два залишилися в строю. Ще 13 непридатні до експлуатації через пошкодження та поламання, 11 – ремонті, а 5 – передали іншим підрозділам для відновлення боєздатності. Подібна ситуація склалась і з БТР загарбників. У того ж 228-го МСП з наявних 82 БТР-ів боєздатними залишилися 42, 34 безповоротно знищені, а шість відправили на ремонт через поламку.
Військово-морські сили Франції перехопили нафтовий танкер Deliver, який ішов транзитом поблизу Сицилії. Про це повідомив президент Емманюель Макрон у соцмережі X, передають Патріоти України. . "Ці нові заходи проти "тіньового флоту", вжиті за кілька д...
Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...