
У тимчасово окупованому Криму пошкоджено головний артилерійський склад військового аеродрому "Бельбек". Про це ввечері 15 травня повідомив рух "АТЕШ".
"Агенти "АТЕШ" зі складу військових аеродрому "Бельбек" повідомляють про точне влучання і багатогодинну подальшу детонацію головного складу ракетно-артилерійського озброєння (в/ч 80189)", – ідеться в повідомленні.
Зазначається, що на тому складі зберігалася більшість ракет для літаків Су-27, Су-30 і МіГ-31, які тероризують українські міста.
"Також зафіксовано значні пошкодження інфраструктури аеродрому внаслідок вторинної детонації", – додали в русі.
Зазначимо, що в ніч на 15 травня в Криму гриміли вибухи. Вони локалізувалися саме в районі аеропорту "Бельбек".
Уночі 15 травня в районі військового аеродрому "Бельбек" в окупованому Криму гриміли вибухи.
Аналітики Defence Express зазначили, що на цій авіабазі перебувало чимало російських літаків. На опублікованих раніше знімках можна було розгледіти загалом (без урахування ймовірних машин в укриттях) 24 літаки і шість вертольотів. З них 10 Су27/30, 4 МіГ-31, 6 МіГ-29, 3 Л-39, 4 Мі-8, 2 Ко27/29, 1 Су-25. Експерти припустили, що під час атаки ATACMS могли влучити насамперед у МіГ-31.
Авіаційний експерт Богдан Долінце також зазначив, що під удар могли потрапити літаки з аеробалістичними ракетами Х-47М2 "Кинджал".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...