
Українські захисники атакували кілька електропідстанцій у Курській області, що забезпечували функціонування залізниці. Про це повідомив на своєму Telegram-каналі Генеральний штаб Збройних сил України.
Операцію провели бійці Центру спеціальних операцій "А" Служби безпеки України у взаємодії з іншими складовими Сил оборони.
За інформацією Генштабу, є інформація про роботу в Курській області систем протиповітряної оборони та вибухи в районах щонайменше чотирьох електропідстанцій.
"Фіксуються перебої з електропостачанням у Понировському, Курському та Солнцевському районах Курської області", - йдеться в повідомленні.
У Генштабі наголосили, що промисловість РФ працює на війну проти України, тому є законною ціллю. При цьому підстанції забезпечують функціонування залізниці, якою окупанти перевозять озброєння та військову техніку.
"Заходи щодо підриву військово-економічного потенціалу ворога триватимуть до припинення загарбниками збройної агресії проти українського народу", - додали в Генштабі
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....