У ворога знов "зашкалює" кількість 200-х: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 26 вересня

Найбільших втрат противник зазнав на Краматорському та Донецькому напрямках.

Бойові втрати противника з 24.02 до 26.09 орієнтовно склали:

  • особового складу - 57200 (+500)
  • танків - 2290 (+15) од.,
  • бойових броньованих машин - 4857 (+25) од.,
  • артилерійських систем - 1369 (+1) од.,
  • РСЗВ - 330 (+2) од.,
  • засобів ППО - 172 (+1) од.,
  • літаків - 260 (+1) од.,
  • вертольотів - 224 (+4) од.,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня - 970 (+4) од.,
  • крилатих ракет - 241 (+0) од.,
  • кораблів/катерів - 15 (+0) од.,
  • автомобільної техніки та автоцистерн - 3711 (+10) од.,
  • спеціальної техніки - 131 (+1) од.

Після виборів до Держдуми оголосять нову мобілізацію: Хай скрепоносці вивчають розпіарені Кремлем кадри про "звірств ТЦК" в Україні - на росії буде ще гірше

неділя, 28 червень 2026, 14:12

У вересні в Росії, після виборів до Держдуми, буде оголошено нову хвилю мобілізації. Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України, передають Патріоти України. До голосування, які відбуватиметься протягом 18-20 вересня, Кремль, як зазначається, ...

Дефіцит палива у ворога наростає: Зеленський підтвердив ураження у ніч на 28 червня ще двох НПЗ в Росії (відео)

неділя, 28 червень 2026, 13:58

Кожна далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, нагадав Володимир Зеленський. Уніч на неділю українські військові уразили два нафтопереробні заводи в Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський напи...