У Воронежі диверсанти підірвали нафтобазу, російська влада замаскувала дуже неприємну для себе подію під навчання, - ГУР

Нафтобаза у Воронежі (Фото:ГУР Міноборони)

У російському Воронежі 12 грудня пролунав вибух на нафтобазі. Було підірвано резервуар з пальним. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

У ГУР зазначають, що вибух влаштували "невідомі противники путінського режиму".

На нафтобазі спалахнула масштабна пожежа. Проте місцева влада прийняла рішення пояснити велику кількість пожежників плановими навчаннями російського МНС, повідомляє розвідка.

Таким чином влада намагалася приховати факт диверсії та власну неспроможність забезпечити безпеку на критичних об'єктах, говорять у ГУР.

Окрім рятувальників, на місці вибуху працювали й місцеві слідчі органи.

Оце так! Польські міста відмовляються приймати дітей з України на відпочинок

субота, 27 червень 2026, 7:00

Цього року частина польських міст-партнерів відмовилася приймати на оздоровлення дітей з Івано-Франківської громади. Натомість місцева влада шукає нові можливості для організації відпочинку в інших країнах, Патріоти України з посиланням на заяву місько...

"Логічний кінець": Тука заявив, що Крим перетвориться на острів тижнів за два

субота, 27 червень 2026, 6:33

Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...