"У всіх все закінчиться, а в нас буде": У шоу Соловйова заявили, що готові знімати Т-34 з постаментів, щоб кинути їх на війну проти України

Один із "експертів" в шоу головного пропагандиста Кремля Володимира Соловйова заявив, що якщо знадобиться, то Росія зніматиме танки Т-34 з постаментів, щоб відправити їх на фронт. Такими "постаментними" танками, за його словами можна сформувати бронетанкову дивізію, передають Патріоти України.

В шоу Соловйова йшлося про відео, яке показує, як в Росії ешелон ще радянських танків Т-54, Т-55 рухається колією. Ролик викликав в мережі хвилю іронії на тему, що РФ скоро буде Т-34 з постаментів знімати.

На запитання Соловйова щодо цього ролика, "експерт" вибухнув обуренням щодо таких жартів та заявив, що танки з постаментів знадобляться, коли "у всіх все закінчиться". От тоді то РФ, за його словами, дістане цю "заначку".

"Тут ролик появився в інтернеті про те, що ешелон танків Т-54, Т-55 рухається в якомусь напрямку. І дуже недоречні жарти, що будемо скоро Т-34 з постаментів знімати. Знадобиться – будемо, ми танками на постаментах бронетанкову дивізію зможемо укомплектувати. Коли у всіх уже все закінчиться, а в нас іще буде свій "задєл". Точно такий же "задєл" радянського союзу, наших батьків їде зараз на фронт", – заявив путініст.

Така істерика пропагандистів лише зайвий раз доводить, що Росія несе важкі втрати у війні з Україною і її запаси бронетехніки закінчуються.

"Білорусь можна звільнити...": Українські депутати влаштували першу розмову Тіхановської та полку Калиновського

середа, 7 червень 2023, 23:15

Депутатське об'єднання За демократичну Білорусь у Верховній Раді організувало публічну розмову лідерки об'єднаної опозиції Білорусі Світлани Тіхановської та полку імені Кастуся Калиновського, який воює у складі ЗСУ. Про це заявив народний депутат Украї...

Окупанти завдали ракетного удару: У Харкові пролунали потужні вибухи

середа, 7 червень 2023, 22:50

У Харкові у середу, 7 червня, під час повітряної тривоги пролунали вибухи. Росіяни вкотре атакували регіон ракетами - вони обстріляли Чугуївський район. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України. Повітряну триво...