У всьому винний Путін: Трамп звинуватив провідний ЗМІ у державній зраді стосовно злиття секретної інформації

В США це більше, ніж серйозно. За такі слова хтось має відповісти. Або президент, або газета. Третього не дано.

Президент США Дональд Трамп звинуватив газету The New York Times в «віртуальному акті державної зради», передають Патріоти України.

Це сталося після публікації статті про таємне впровадження Сполученими Штатами шкідливих кодів в російські енергосистеми. Газета посилалася на власні джерела в адміністрації президента.

«Чи вірите ви, що брехлива The New York Times щойно опублікувала статтю про те, що США значно посилюють кібератаки на Росію? Це віртуальний акт зради колись великої газети, що відчайдушно потребує історії, будь-якої історії, навіть якщо вона погана для нашої країни», - написав Трамп в Twitter.

У статті йдеться про розміщення в російській енергетичній системі шкідливого програмного забезпечення, завдяки якому, в разі конфлікту, американська сторона зможе вимкнути енергетичну систему в Росії.


"Украина вступает в очередной очень опасный период - генерирование Кремлем фейковых планов, моделей или формул по Донбассу будет носить безостановочный характер", - "ІС"

понеділок, 23 вересень 2019, 8:24

"На этой неделе российские средства массовой дезинформации слили в сеть якобы согласованный текст "формулы Штайнмайера2, который Украина отказалась подписывать на мирных переговорах в Минске", - пише "Інформаційний спротив", передають Патріоти України...

"Истерика за поребриком, или Что показали ОРДЛО-стоны вокруг "формулы Штайнмайера", - експерт

понеділок, 23 вересень 2019, 6:29

"Реакция украинских патриотов на "нормандский сговор" - ничто по сравнению с приступом тотальной зрады, охватившим российские оккупационные администрации как в Донецке, так и в Луганске", - пише у своєму блозі Олег Поліщук, передають Патріоти України, ...