У виправдання не повірили: У Латвії пропонують витурити "Дождь" через підтримку російської армії

Міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс запропонував забрати у російського телеканалу "Дождь" мовлення і повернути росіян додому, повідомляють Патріоти України.

"Я вважаю, що "Дождь" повинен виїхати на роботу в Росію, а дозволи на проживання треба анулювати", - написав міністр у Twitter.

У коментарях Пабрікс уточнив, що "процес уже пішов".

Новий скандал з телеканалом "Дождь"

2 грудня в ефірі телеканалу ведучий новин заявив, що команда продовжить розповідати про "безглузду" путінську мобілізацію, заявивши, що сподівається, що таким чином "багатьом мобілізованим ми допомогли, в тому числі, забезпеченням та елементарними зручностями на фронті".

Латвійський регулятор оштрафував телеканал на 10 тисяч євро, попередивши, що після третього порушення у ЗМІ відберуть ліцензію.

Згодом "Дождь" заявив, що глядачі нібито не так зрозуміли слова ведучого. Самого ж ведучого вже встигли звільнити.

Співробітники "Дождя" називають себе ліберальним медіа. Росіяни втекли з Росії у Латвію і продовжують мовити для своїх громадян. Раніше "Дождь" виклав мапу України без Криму.

Темп утилізації залишається високим: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 5 лютого

неділя, 5 лютий 2023, 9:31

Збройні сили за останню добу знищили ще 700 російських окупантів, два танки та два засоби ППО. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 05.02.23 орієнтовно склали:

"Генерали готові пустити на фарш десятки тисяч солдатів": У командуванні РФ розповіли про підготовку нового наступу в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 9:26

РФ справді готується до нового наступу у війні проти України. При цьому російські генерали готові "пустити на фарш" десятки тисяч військових, щоб догодити вищому командуванню. Таку інформацію підтвердили "Новій газеті" у штабі командування окупаційних ...