
Російські військові основні зусилля зосереджували на стримуванні дій українських підрозділів та утриманні зайнятих позицій. Натомість ЗСУ надають відповідь ворогу та знищують його живу силу та техніку. Про це повідомили Сили оборони Запорізького краю, передають Патріоти України.
Протягом минулої доби було ліквідовано 20 російських окупантів, а 14 - отримали поранення. Українськ військові знищили один танк, одну бойову броньовану машину та 17 одиниць автомобільної техніки.
Крім того, знищено один спостережний пункт. Також палали два ворожих склади боєприпасів та вантажний автомобіль з боєкомплектом в Пологах.
Основні сили й засоби загарбники РФ продовжують зосереджувати в районах Оріхова, Гуляйполя та Великої Новосілки Донецької області. Окупанти посилили свої підрозділи в районі Василівки. “На інших рубежах по лінії розмежування ведуться стримувальні дії, без особливостей“, - йдеться у повідомленні.
Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патрі...
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...