У Зеленського готові до такого повороту? Байден обходить Трампа в передвиборчому рейтингу, - опитування

Розрив між рейтингами Байдена і Трампа становить 14%.

Джо Байден. Фото: Рейтерс.

Кандидат у президенти США від демократів Джо Байден обходить в передвиборчому рейтингу чинного президента Дональда Трампа. Розрив між основними кандидатами становить 14%. Про це свідчать дані опитування Siena College і New York Times, інформують Патріоти України.

Повідомляється, що Байден забезпечив лідерство над Трампом, отримавши широку підтримку серед жінок і так званих небілих виборців. Крім того, частина електорату республіканців більше не підтримує чинного президента через неефективну боротьбу з коронавірусом.

За даними опитування, рейтинг Байдена становить 50%, Трампа - 36%. Видання зазначає, що цей показник - один з найбільш песимістичних за час президентства Трампа, що ставить під питання його обрання на другий термін.

Опитування показує, що у частини електорату Трампа знизилася підтримка, оскільки його адміністрація не змогла зупинити COVID-19. Крім того, виборці незадоволені різкими заявами президента про застосування сили для розгону протестів, які спалахнули після вбивства афроамериканця Джоржда Флойда.

Байдена підтримує велика частина чорношкірих і латиноамериканських виборців, жінки та молодь. Серед чоловіків, білих та виборців середнього і старшого віку - підтримка Байдена і Трампа приблизно однакова.

Дуже не хочуть помирати: Російські військовослужбовці платять командирам, щоб не брати участь у боях на Запорізькому напрямку, - "Атеш"

четвер, 18 грудень 2025, 16:56

Військовослужбовці ЗС РФ платять командирам, щоб не брати участь у боях на Запорізькому напрямку. Тих, хто не платить, відправляють на штурми із травмами, після контузій і без ротацій. Про це йдеться у повідомленні партизанського руху "Атеш", передають...

Стверджують, що пройшов спеціальний вишкіл: В РФ засудили білоруса за підриви поїздів на БАМі

четвер, 18 грудень 2025, 16:38

Хоч у вироку не фігурують українські спецслужби. Однак очевидно кому вигідно перервати логістичний зв'язок європейської Росії з китайським і північнокорейським прикордонням, звідки для підтримання війни проти України надходять різного гатунку ресурси