У Зеленського перевірили, чи тече дніпровська вода в Крим

Постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич прокоментував повідомлення російських ЗМІ про те, що зведена на 91-му кілометрі Північно-Кримського каналу рукотворна дамба нібито протікає і пропускає воду з материкової частини України на анексовану територію, повідомляють Патріоти України.
«Ми були там недавно і будемо, ймовірно, наступного тижня. Нічого там не прорвало, все нормально - вода в Крим не тече», - зазначив Кориневич на прес-конференції за підсумками двох років роботи представництва.
За словами постпреда, недобудована капітальна дамба на Північно-Кримському каналі повністю унеможливлює потрапляння води на територію окупованого Росією Криму. «Що стосується води, то позиція однозначна і тут не може бути дискусій - вода піде в Крим лише після деокупації. І що важливо, в даний час це чітко зазначено в Стратегії деокупації і реінтеграції Криму», - підкреслив Антон Кориневич.

"Це через людей Льовочкіна та Бойка, яких я викрив": Киву виключили із ОПЗЖ (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 13:30

Народний депутат Ілля Кива більше не є представником політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" (ОПЗЖ). З неї його офіційно виключили на конференції Полтавської обласної організації. Інформацію 21 жовтня підтвердив сам парламентарій, спілкуючи...

Нардепка від "Батьківщини" прийшла в Раду із мінісумочкою Gucci за $2000 (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:59

Зокрема, йдеться про блакитну мінісумочку Шкрум – на засіданні парламенту 21 жовтня нардепка не знімала її навіть під час голосування. На офіційному сайті бренду Gucci аксесуар розміщений під назвою GG Marmont mini top handle bag. Сумка доступна у деся...