У Зеленського прокоментували прогноз Столтенберга щодо війни в Україні на 2023 рік

Прогноз генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга про те, що війна росії в Україні у 2023 році буде затяжною, збігається з прогнозом, який дав глава Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов. Про це 1 січня розповів радник глави Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі Національного телемарафону, передають Патріоти України.

«Столтенберг говорить так само як інші лідери наших країн-союзників. Вони кажуть, що незалежно від терміну війни, будуть підтримувати, забезпечуючи зброєю, надаючи фінансову допомогу, гуманітарні програми. Щодо того, як глибоко розуміють війну, ресурсні можливості росії, України - про це глибше говорить Кирило Буданов. Тому що ми бачимо сьогодні, як розвивається війна, ми бачимо психологічний стан в Україні та рф» - зазначив він.

Подоляк додав, що результату, передбаченого Будановим - закінчення війни до літа 2023 року виходом на кордони 1991 року - можна досягти, якщо Україні дадуть далекобійні ракети.

Що стосується росії, Подоляк впевнений, що мобілізацію там продовжать і кордони закриють. Ресурсів для адекватного ведення війни у рф вже немає, те, що є, не може суттєво змінити позицію на фронті. Тому 2023 рік вирішить долю росії в цілому.

Читать на русском

Михайло ПодолякФото УНІАН

Прогноз генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга про те, що війна росії в Україні у 2023 році буде затяжною, збігається з прогнозом, який дав глава Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов.

Про це 1 січня розповів радник глави Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі Національного телемарафону.

Україна першою у світі отримає унікальні німецькі САУ RCH 155

понеділок, 4 грудень 2023, 1:45

Україна стала першим іноземним замовником новітньої німецької колісної самохідної артилерійської установки RCH 155. Збройні Сили України мають отримати 18 таких САУ. Закупівля вартістю у 216 мільйонів євро фінансується Федеральним урядом Німеччини, пов...

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...