У Зеленського розповіли, хто може увійти до фракції "Слуги народу" в Раді

До фракції "Слуги народу" в новообраній Верховній Раді України можуть увійти депутати-самовисуванці, якщо пройдуть "вхідний контроль". Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" заявив глава партії Дмитро Разумков. Однак, як підкреслив він, саме це питання поки не обговорювалося серед членів його політичної сили, повідомляють Патріоти України.

"Теоретично, напевно, так. Ми поки це питання не обговорювали. Це треба буде обговорювати, зокрема, фракції. Залежить від того, хто ці люди", – сказав він.

За словами політика, перевірка депутатів-самовисуванців буде схожа з відбором кандидатів у партію "Слуга народу". "Це може бути за тим же принципом, як ми відбирали кандидатів від партії на виборах. Можливо, він буде якось видозмінений", – зазначив Разумков.

Хіти тижня. "Топят в серной кислоте": Пропаганда "ДНР" видала черговий неймовірний фейк про ЗСУ

понеділок, 26 серпень 2019, 4:00

Сербський снайпер Берич заявив, нібито українські військові дуже дивним чином "приховують втрати". В одному з інтерв'ю терорист "Декі" заявляє, що українські військовий нібито готові топити своїх товаришів по службі в сірчаній кислоті заради приховуван...

"Примерно пятая часть населения Харьковщины - глубоко пророссийские или просоветские люди", - блогер

понеділок, 26 серпень 2019, 0:15

Напередодні свята багато хто вже написали щось про рівень патріотизму і готовності проголосувати за Незалежність. Однак мало хто звернув увагу на цифри в розрізі макрорегіонів. Про це на своїй сторінці у Facebook пише харків'янин Олексій Копитько, пере...