У Зеленського розповіли, з ким президентська партія "Слуга народу" співпрацюватиме у новому парламенті

Представник президента Зеленського у Верховній Раді Руслан Стефанчук переконує, що їхня партія "Слуга народу" співпрацюватиме лише з тими політсилами, чиї пропозиції можуть лежати в основі програми, з якою вони йдуть на вибори. Як підкреслив Стефанчук у ефірі програми "Свобода слова", для них не є важливими прізвища, повідомляють Патріоти України.

Нам важливо, чи готові ці люди об’єднатися навколо ідей, що лежать в основі програми (партії "Слуга народу" – 24 канал), чи готові ці партії, блоки, фракції тощо долучитися до того, що віднайшло підтримку в народу. Ми не є готовими, як сказав Володимир Зеленський, торгувати питаннями території, суверенітету та інших речей, які становлять основу національної безпеки України, – наголосив він.

Водночас представник президента у парламенті пояснив, що вони не ставлять за пріоритет прізвища, назви фракцій, партій і їхні підходи, оскільки ще не знають, хто пройде до Ради IX скликання.

"Звичайно, нам хотілося би однозначно та однособово взяти більшість, тоді в нас виникає лише один підхід – ми взяли відповідальність і відповідальність слід питати тільки з нас. Якщо такого не станеться, то ми є готовими розглядати ті пропозиції, що можуть лежати в основі тієї програми, з якою ми йдемо. Тому тут прізвищ не можу назвати, тому що не знаю, хто буде в парламенті. Це тільки воля людей України", – підсумував Стефанчук.

Бити Мордор по-новому: Новітня українська розробка що перевершує світові аналоги

середа, 19 лютий 2020, 0:20

Станковий автоматичний гранатомет УАГ-40, став першою серійною розробкою українських зброярів в цьому напрямку. Модель розробили на КБ «Точні механізми» для заміни застарілого радянського гранатомета АГС-17. Його виробництво було налагоджене на ПрАТ «З...

"Годі брехати!": Британія яскраво осадила людей Путіна на Радбезі ООН

середа, 19 лютий 2020, 0:00

Карен Пірс нагадала Кремлю, що Україна - незалежна держава, котра сама може вирішувати, у якому напрямку їй розвиватися. Великобританія засудила Росію за підтримку терористів "Л/ДНР" і спроби підірвати суверенітет України. Представниця Британії при Рад...