У Зеленського уточнили: Мільйони українців втратили компенсації на оплату комуналки

Пільг на електроенергію не буде: стало відомо, чому 600 тисяч сімей українців

Незважаючи на фіксацію тарифу на електроенергію для населення, надання бюджетної компенсації тарифу на електроенергію для тих домогосподарств, який використовують цей ресурс для опалення житла, в наступному опалювальному сезоні не передбачено. Це констатували в Міністерстві соціальної політики, відповідаючи на запит журналістів Телеграфа, зазначають Патріоти України.

Що ж стосується минулого опалювального періоду, то з лютого по травень за належної їм компенсацією звернулися 571,6 тисяч українців, які здійснювали електрообігрів своїх осель, яким було виплачено 943,7 млн гривень, а ще близько 460 мільйонів гривень — повернуто до держбюджету.

Таким чином, якщо пільги на оплату електроенергію не відновлять, платіжки за світло понад півмільйона українців збільшаться приблизно вдвічі.

Уряд скасував пільговий тариф на електроенергію (90 копійок за кіловат) в кінці 2020 року. Пільг позбавили в т. ч. жителів будинків, які не газифіковані і не оснащені центральним опаленням, і навіть багатодітних та прийомних сімей.

"Раньше у меня было много друзей в ЧВК": Втікач Царьов розповів дуже повчальну для російських найманців історію

неділя, 5 грудень 2021, 0:00

"Тут колишній депутат-риг Олежка Царьов видав феєричний допис. З глибокими висновками. Просто проаналізуємо написане неупереджено", - пише блогер та журналіст Дмитро Вовнянко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продо...

"Це вже ультиматум": Цаплієнко впевнений, що Кремль навмисне "злив" план вторгнення в Україну

субота, 4 грудень 2021, 22:45

Стаття Bild із детальним планом вторгнення військ РФ в Україну – це ультиматум Кремля Заходу. Таку думку у своєму блозі у Facebook висловив відомий український журналіст, військкор Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України. "Ось це вже ультиматум. К...