
Незважаючи на фіксацію тарифу на електроенергію для населення, надання бюджетної компенсації тарифу на електроенергію для тих домогосподарств, який використовують цей ресурс для опалення житла, в наступному опалювальному сезоні не передбачено. Це констатували в Міністерстві соціальної політики, відповідаючи на запит журналістів Телеграфа, зазначають Патріоти України.
Що ж стосується минулого опалювального періоду, то з лютого по травень за належної їм компенсацією звернулися 571,6 тисяч українців, які здійснювали електрообігрів своїх осель, яким було виплачено 943,7 млн гривень, а ще близько 460 мільйонів гривень — повернуто до держбюджету.


Таким чином, якщо пільги на оплату електроенергію не відновлять, платіжки за світло понад півмільйона українців збільшаться приблизно вдвічі.
Уряд скасував пільговий тариф на електроенергію (90 копійок за кіловат) в кінці 2020 року. Пільг позбавили
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...