"У Зеленського, в принципі, вибору не лишилося": Нардеп Ар'єв про можливу видачу Коломойського правосуддю США

Якщо президент України фактично піде на співпрацю з американським слідством, то це може стати для нього пом'якшувальною обставиною.

Якщо президент Володимир Зеленський не піде на співпрацю зі слідством США щодо олігарха Ігоря Коломойського, то наслідки цього для України та для її іміджу можуть бути руйнівними. Про це в ток-шоу "Ехо України" заявив народний депутат з фракції "Європейська Солідарність" Володимир Ар’єв, передають Патріоти України.

"У Зеленського сьогодні, як в одного з теж кінцевих бенефіціарів тих, хто отримував кошти з однакової схеми відмивання грошей із "ПриватБанку", є дуже мало можливостей для люфту. Або він разом із Коломойським так само іде по "Акту RICO", або він використовує можливість того, що Коломойський сам зізнавався, і є інформація, що він є громадянином Ізраїлю і Кіпру, і в мене є навіть копія ізраїльського паспорта Коломойського… І це підстава для позбавлення громадянства України. Це якщо в нього один вихід і видача безпосередньо громадянина Коломойського на вимогу американського правосуддя", - сказав Ар'єв.

Він зауважив, що таким чином Зеленський фактично піде на співпрацю з американським слідством, що може стати для нього, в принципі, пом'якшувальною обставиною.

"Але якщо він цього не робить, то Україна стає країною, в якій президент і один із найбільших пограбовувачів, за версією американського правосуддя, – вони за єдино, і ми стаємо фактично країною, в якій керує державою людина, пов’язана безпосередньо із найбільшим злочинцем. Тобто країна з великими небезпеками й злочинним конгломератом при владі. І наслідок цього – ми вже бачили, як це відбувалося за часів Януковича. Наслідки цього для країни та для її іміджу можуть бути руйнівними. Тому зараз у Зеленського, в принципі, вибору то і не лишилося", - додав Ар'єв.

Джерело: Прямий

З архіву ПУ. Торпеда "Шквал": Технологічно відсталій недонаддержаві вдалося створити грізну зброю, аналогів котрої нема навіть у США

середа, 30 вересень 2020, 10:00

Вироб має чимало недоліків, зокрема у галузі невидимості. Однак несе значну небезпеку у випадку глобальної війни. Російська підводна торпеда "Шквал" має унікальні швидкісні показники, однак дуже гучна й потенційно видає локацію судна, що запустило її. ...

Трамп і Байден влаштували перепалку з образами на дебатах у США

середа, 30 вересень 2020, 8:23

Кандидат від демократів на президентських виборах США Джо Байден і чинний американський глава Дональд Трамп влаштували перепалку на перших очних дебатах. Свої виступи політики почали зі взаємних звинувачень і образ. Трамп "напав" на Байдена і перебивав...