Міністерство енергетики України не розглядає питання комерційного імпорту з Росії та Білорусі для планового проходження опалювального сезону. Про це заявила пресслужба Міненерго, чиновник котрої розповів ЗМІ протилежне, зазначають Патріоти України.
"Для планового проходження опалювального сезону в Міненерго питання комерційного імпорту з Росії та Білорусі не розглядається. Міненерго зверталося до НКРЕКП з пропозицією заборони імпорту з Росії та Білорусі", - заявили в міністерстві.
Водночас щодо стану накопичення вугілля зазначається, що збільшений майже вдвічі в серпні графік накопичення "передбачає можливість стабільного проходження ОЗП у найкритичніших умовах".
"Фінансова можливість генерації для закупівлі вугілля стабілізована. Що було зроблено, зокрема, для збільшення імпорту вугілля", - сказано в повідомленні.
Також зазначається, що питання добровільного або примусового обмеження споживання електроенергії не стоять на порядку денному.
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...