У Зеленського відреагували на інсайд ЗМІ про поновлення імпорту електрики від Путіна

Міністерство енергетики України не розглядає питання комерційного імпорту з Росії та Білорусі для планового проходження опалювального сезону. Про це заявила пресслужба Міненерго, чиновник котрої розповів ЗМІ протилежне, зазначають Патріоти України.

"Для планового проходження опалювального сезону в Міненерго питання комерційного імпорту з Росії та Білорусі не розглядається. Міненерго зверталося до НКРЕКП з пропозицією заборони імпорту з Росії та Білорусі", - заявили в міністерстві.

Водночас щодо стану накопичення вугілля зазначається, що збільшений майже вдвічі в серпні графік накопичення "передбачає можливість стабільного проходження ОЗП у найкритичніших умовах".

"Фінансова можливість генерації для закупівлі вугілля стабілізована. Що було зроблено, зокрема, для збільшення імпорту вугілля", - сказано в повідомленні.

Також зазначається, що питання добровільного або примусового обмеження споживання електроенергії не стоять на порядку денному.

"Не бачився з Ахметовим із 2007-го року": "Учасник держперевороту" прокоментував скандальну інформацію

субота, 27 листопад 2021, 16:45

Ексзаступник голови Державної міграційної служби України та колишній високопосадовець МВС Василь Грицак спростував свою участь у підготовці держперевороту в Україні та втягуванні до нього Ріната Ахметова. Про це раніше заявляв журналіст BuzzFeedNews Кр...

"Процесс затянулся, и Китай наступил на старинные грабли", - Анти-Колорадос

субота, 27 листопад 2021, 16:30

"Давно известно, что посеявший ветер, пожнет что-то нехорошее, может быть, бурю, а может, и ураган. Причем, когда сеятель ветра приступает к своим мероприятиям, он полагает, что будет вот такой красивый и одновременно – умный, делать то, что ему захоче...