У Зеленського вже проблеми? За кого українці проголосували б восени 2021 року у разі виборів президента

Якби президентські вибори проходили в середині жовтня 2021 року, то Володимира Зеленського підтримали б 24,7% тих, хто збирається голосувати і визначився з вибором. Місяць тому рейтинг чинного президента був значно вище - 33,3%. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на дані опитування КМІС.

На другому місці - Петро Порошенко, якого підтримали 15,6% серед тих, хто визначився (у вересні-16,8%)

Далі йдуть Юлія Тимошенко - 12,2% (місяць тому - 10,3%), Юрій Бойко - 9,4% (місяць тому - 9,5%), і Ігор Смешко - 7,8% (місяць тому - 8,7%) і Дмитро Разумков-7,1%.

Підтримка інших кандидатів нижче.

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування 15-18 жовтня 2021 року серед 1200 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Метод - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера (computer-assisted telephone interviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує 3,2%.

Медведєв влаштував істерику через слова Подоляка про Крим через шість місяців

понеділок, 28 листопад 2022, 21:28

Заступник голови Ради Безпеки Російської Федерації Дмитро Медведєв розлютився через слова радника глави Офісу президента України Михайла Подоляка про ефір з Ялти через півроку. Путінський посіпака пригрозив українським політикам в'язницею, передають Па...

Звинуватила Франциска у "збоченнях": Захарова влаштувала істерику через заяву Папи Римського про катів України

понеділок, 28 листопад 2022, 21:14

Речниця МЗС Росії Марія Захарова влаштувала істерику через заяву Папи Римського про те, що "чеченці та буряти - це найжорстокіші кати українського народу". Вона заявила, мовляв "це вже навіть не русофобія, а збочення". Про це пишуть російські засоби ма...