У зоні бойових дій почали з'являтися підрозділи "Шторм V": Куди поділися "вагнерівці" і чому Путіну вже час нервувати

У зоні бойових дій почали з'являтися підрозділи "Шторм V". Переважно вони діють на Куп'янському напрямі, у підпорядкуванні ГВ "Захід". Про це повідомляє військово-політичний оглядач Олександр Коваленко, передають Патріоти України.

Спочатку не зовсім зрозумілим було, що це за такі собі тіла. Заради жарту навіть казали, що це підрозділи сформовані з вакцинованих "Супутник-V", тому, що на них морочитися, самі через якийсь час помруть від побочки. Але, як виявилося, здебільшого дані підрозділи складаються з колишніх головорізів ПВК "Вагнер".

Тобто, фактично, "Шторм V" це той же ПВК "Вагнер", тільки під патронатом МО РФ, причому з повним ребрендингом. Більше ніякого ПВК "Вагнер", про нього в інформпросторі і в цілому, забуватимуть цілком і повністю, а "вагнера", що перекочували, – це "Шторм V".

Причому на Куп'янському напрямку їх активно застосовують. А чого б і ні, застоялися... пора в м'ясорубку. Так, на північний схід від Синьківки вели наступальні дії 25-а і 138-а ОМСБр зі складу 6 ОВА, а на південь від Ольшан обмежилися силами лише 25-й ОМСБр. І саме у складі цих ОМСБр і знаходяться штурмові роти "Шторм V", по 3 на кожну Бр.

До речі, буквально днями надіслали ще майже 300 тушок для доукомплектації, що говорить про не дуже успішні дії "Шторм V". Також штурмові роти " Шторм V " прикріплені до 26 ТП 47 ТД і 27 ОМСБр 1 ТА Західного ВО. Тут вимальовується тиск на Лиман Перший, а затикання механізованих прогалин ребрендованими тушами.

У даному контексті, зазначу, що як і очікувалося, після нейтралізації тандему Пригожин-Уткін і Чекалов, МО РФ повністю підім'яло систему "Вагнер", а намісник Пригожина-Уткіна і Чекалова, Антон Єлізаров "Лотос" виявився безхарактерною амебою, яку без проблем під свій мотив скрутив оленяр-різьбяр по дереву.

Але, насправді, це тільки вершина айсберга того, як розгулявся Сергій Шойгу, відчувши всю повноту влади в зоні бойових дій і без будь-якої конкуренції. Подробиці про його захоплення контролю дещо пізніше і скажу так, путіну саме час ходити під себе. Пригожин-Уткін хоч якось урівноважували, балансували, якщо хочете, амбітного тувинця, тепер же в нього гальма явно зриває.

У Дніпрі знайшли тіло загиблого чоловіка, кількість жертв в області зросла, - очільник ОВА

п’ятниця, 19 квітень 2024, 23:53

Голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак повідомив, що в Дніпрі знайшли тіло ще одного загиблого чоловіка. Таким чином кількість жертв російської атаки в області зросла до восьми, інформують Патріоти України. «Третій загиблий у Дніпрі. Рятувальники ви...

Трамп заявив, що для США важливе виживання України, і розкритикував європейців за... недостатню допомогу

п’ятниця, 19 квітень 2024, 23:41

Колишній президент США Дональд Трамп, який у 2024 році також бере участь у виборчій кампанії, у своїй соцмережі Truth Social поставив запитання, "чому Європа не дає більше грошей на допомогу Україні", передають Патріоти України. "Чому Сполучені Штати в...