
З початку поточної доби, 11 квітня, ворог 11 разів обстріляв позиції підрозділів Об'єднаних сил, із них чотири рази – із застосуванням озброєння, забороненого Мінськими домовленостями. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС, передають Патріоти України.
Збройні формування Російської Федерації вели вогонь по позиціях українських підрозділів із протитанкових ракетних комплексів, озброєння бойових машин піхоти, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
"Під час обстрілів вісім українських військовослужбовців отримали поранення. На ворожі провокації підрозділи Об'єднаних сил дали адекватну відповідь. Втрати противника уточнюються", - наголошується у повідомленні. Також ситуація в районі проведення операції залишається під контролем військових зі складу Об'єднаних сил.

У Міністерстві закордонних справ України не бачать причин говорити про "роз’єднання" України й Молдови у процесі вступу до ЄС після останніх заяв президентки Єврокомісії. Такий коментар в МЗС надали журналістам, передають Патріоти України. В МЗС зазнач...
За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...