
З початку поточної доби, 11 квітня, ворог 11 разів обстріляв позиції підрозділів Об'єднаних сил, із них чотири рази – із застосуванням озброєння, забороненого Мінськими домовленостями. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС, передають Патріоти України.
Збройні формування Російської Федерації вели вогонь по позиціях українських підрозділів із протитанкових ракетних комплексів, озброєння бойових машин піхоти, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
"Під час обстрілів вісім українських військовослужбовців отримали поранення. На ворожі провокації підрозділи Об'єднаних сил дали адекватну відповідь. Втрати противника уточнюються", - наголошується у повідомленні. Також ситуація в районі проведення операції залишається під контролем військових зі складу Об'єднаних сил.

У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...
У Росії наприкінці червня різко зріс інтерес до засобів захисту від безпілотників. Як повідомляють «Важливі історії», кількість пошукових запитів у сервісі «Яндекс», пов'язаних з антидроновими пристроями, досягла найвищого рівня за останні три роки, пе...