
Наступ російської армії у Харківській області не став тригером для активізації ворога на півдні України. Понад десять штурмів відбулося у Запорізькій області. Про це повідомив керівник Обʼєднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук в телемарафоні.
"Змін в стані, положенні та характері дій ворога не виявлено, точніше вони відсутні. Так само як відсутні ознаки створення наступальних угрупувань. Якщо там це було очікувано (в Харківській області, - ред), то на півдні таких ознак немає", - розповів він.
З його слів, загалом протягом доби в операційній зоні ОК "Південь" було 14 штурмів. Здебільшого ворог був активним у Запорізькій області - біля Роботиного та Старомайорського.
"Також ворог здійснював спроби штурмів у Херсонській області, в районі Кринок. Але ситуація залишається стабільною. Вчора був перший день, коли не було зафіксовано бойових зіткнень в районі острова Нестрига", - розповів Плетенчук.
У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...