
Після підриву Каховської ГЕС на лівому березі Дніпра міни хаотично розкидані, це передусім стало пасткою для самих же окупантів. Про це розповіла "24 каналу" керівниця об'єднаного пресцентру Сил охорони та оборони "Південь" Наталія Гуменюк, передають Патріоти України.
За її словами, для українських військових мінні поля не є критичними. "Міни розкидано стихійно, безсистемно й безконтрольно. Немає карти полів, тому дуже часто, намагаючись протиснутись до берега, окупанти підриваються на своїх же пастках", - сказала Гуменюк.
Також вона додала, шо ситуація, яка є зараз на підвні, ускладнює загрбникам повернення раніше захоплених позицій. "Вогонь по тих місцевостях, де розкидані їхні міни, є більш уразливим. Тому для нас це, як додаткове підсилення з їхнього ж боку", - зауважила Гуменюк.
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....
В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...