"У зв'язку із непростим економічним становищем": Працівникам російського автозаводу роздадуть ділянки під городи

Калінінградський завод "Автотор", який складав BMW та Hyundai, роздасть своїм працівникам ділянки під городи. Так підприємство вирішило додатково підтримати працівників "у зв'язку із непростим економічним становищем". Усім охочим співробітникам безкоштовно виділять земельні ділянки під городи – по 10 соток, повідомила компанія. Для цього у власності "Автотора" є два земельні масиви загальною площею 300 га в районі селищ Холмогорівка та Любліне у Калінінградській області, передають Патріоти України.

Підприємство вже зібрало списки бажаючих та жеребкуванням розподілило перші 168 ділянок у Холмогорівці. У Любліному ділянки розподілять до кінця травня 2022 року. У компанії зазначили, що ділянки готові до сезонних посівних робіт — земля орана та проборонена. "Автотор" також організував продаж насіннєвої картоплі.

Про те, що "Автотор" виділить працівникам під городи 300 га землі, у квітні розповів голова компанії Володимир Щербаков. Він зазначав, що для підтримки співробітників компанія також залучає їх для ремонту обладнання, займається їх навчанням та атестацією.

Заснований у 1994 році "Автотор" займається збиранням Hyundai, Kia та BMW. 2021 року підприємство випустило 177 тисяч машин цих марок. Через війну в Україні у березні 2022-го складання автомобілів зупинив BMW, на "Автоторі" також почалися збої з постачанням комплектуючих для Hyundai та Kia.

"У Стамбулі росіяни казали, що готові вивести війська на позиції 23 лютого": Арестович зробив несподівану заяву

понеділок, 15 серпень 2022, 22:53

Україна та Росія у березні провели переговори у Стамбулі. Тоді Росія буцімто заявила, що була готова відвести свої війська на позиції станом на 23 лютого. Відповідну заяву зробив позаштатний радник глави Офісу Президента Олексій Арестович, передають Па...

Окупанти не можуть вийти на адмінкордони Донеччини й Луганщини: чому перенесли псевдореферендум в "ЛНР".

понеділок, 15 серпень 2022, 22:48

На мій погляд, основним театором військових дій найближчим часом буде саме Донецький напрямок. Це в першу чергу пов'язано з виконанням окупаційною армією другого етапу так званої "спецоперації". Триває сто шістдесят восьма доба героїчного протистояння ...