"У зв'язку зі збільшенням кількості російських авіаударів": Німеччина передасть Україні ще одну систему Patriot

Німеччина надасть Україні третій комплекс системи протиповітряної оборони Patriot. Про це повідомило Міністерство оборони країни, передають Патріоти України.

"У зв'язку з подальшим збільшенням кількості російських авіаударів по Україні уряд Німеччини вирішив додатково посилити українську протиповітряну оборону", - зазначили у міністерстві.

Відомо, що до цього Україна отримала від Бундесверу дві вогневі установки Patriot. У Міноборони Німеччини наголосили, що це стало можливим завдяки поверненню комплексу з планового ремонту. "Всі наші союзницькі зобов'язання можуть бути виконані з системами, які є в розпорядженні Німеччини. Водночас, усі необхідні заходи для прискореної заміни і нових закупівель будуть розпочаті негайно", - додали у повідомленні.

Також там наголосили, що передачу зі складів Бундесверу буде розпочато "негайно". "Надаючи підтримку Україні, ми йдемо настільки далеко, наскільки це можна виправдати з точки зору нашої власної оперативної готовності", - зазначив міністр оборони ФРН Борис Пісторіус, коментуючи передачу Україні третього зенітно-ракетного комплексу Patriot.

За його словами, російський терор проти українських міст та інфраструктури країни "завдає незмірних страждань". "Російський терор також ставить під загрозу енергопостачання населення і руйнує промислові об'єкти, які є важливими для оперативної готовності українських збройних сил", - додав Пісторіус.

Водночас президент України Володимир Зеленський відреагував на передачу Patriot від Німеччини. "Важлива результативна розмова з канцлером Німеччини Олафом Шольцом. Вдячний канцлеру за рішення щодо постачання ще однієї додаткової системи Patriot в Україну та ракет до наявних систем ППО. Дякую, Олафе, за твоє лідерство! Це справжній вияв підтримки України в критичний для нас час", - підкреслив глава держави. Також президент закликав всіх інших лідерів наслідувати приклад Німеччини.

Дрони СБУ знов розгромили нафтоперекачуючу станцію «Второво», яка гонить пальне на Москву

субота, 27 червень 2026, 19:15

Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...

Не може більше мовчати! - Z-пропагандист Гольман в істериці висвітлив реальні масштаби паливної катастрофи в РФ

субота, 27 червень 2026, 19:01

Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...