"Убийство 4 "офицеров" "МГБ" в Донецке организовал "министр" "МВД", - місцевий блогер

За словами Артема Баровського, вбивства - дійсно замах, і його організувала місцева «поліція» нібито з метою вимагання.​

Масове вбивство 4 «офіцерів» «МДБ» і «МВС» - угруповань, які працюють на тимчасово непідконтрольних українському уряду територіях Донецької області, нібито організував місцевий «міністр внутрішніх справ» Олексій Дикий. Про це повідомив блогер з ОРДО Артем Баровський, що працює під ніком «Простий солдат», передають Патріоти України.

В результаті перестрілки, яку назвали замахом на «правоохоронців», загинув і 1 таксист, який випадково опинився на місці події. «Всем ОЧЕНЬ интересно, что же на самом деле недавно произошло в Донецке. Череда убийств полицейских и одного бедного таксиста… Все как всегда из-за денег и контроля над властью. Не рассчитав силы, полицейские (вымогатели), получили смертельный ОТПОР от ребят, которые в виду своей профессии, действительно умеют убивать и закрывать своими телами вверенные им „объекты“», — написав Баровський.

За його словами, вбивства - дійсно замах, і його організувала місцева «поліція» нібито з метою вимагання. «Дань, которую так и не смогли ПОЛУЧИТЬ доблестные правоохранительные органы, должна была пойти, в один из карманов товарища Дикого („министра внутренних дел“ ОРДО Алексея Дикого, — ред.)», — пише блогер.

За його словами, Дикий нібито постійно займається здирництвом та «викачує останні гроші» з сімей членів незаконних збройних формувань, що сидять в СІЗО з різних причин. Також Баровський звинувачує «міністра» в контрабанді наркотиків. «Главный милиционер не учел одного! Что кушать в „республике“ хотят все и открывая РОТ на имущество своих не когда „друзей“, можно по этому самому РТУ получить!» — написав Баровский.

Наступ буде активніший: Розмовою із Трампом Путін купив собі місяць великої війни, - американський аналітик

середа, 21 травень 2025, 8:25

Після розмови з президентом США Дональдом Трампом російський диктатор Володимир Путін посилить наступ на фронті та атаки по тилу, адже впевнений у своїй безкарності. Таку думку висловив науковий співробітник Atlantic Council Пітер Дікінсон у коментарі ...

Вдруге протягом тижня концерт Кобзона не збирає аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 21 травня

середа, 21 травень 2025, 8:06

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 21.05.25 орієнтовно склали: . Щодо втрат живої сили ворога, цього дня трохи більше ніж антирекорд за 17 травня. Чи можна говорити про певну тенденцію, покаже час.