
Вранці 23 липня ворог вдарив одразу 13 ракетами по Кіровоградщині. Обстріляли 2 об'єкти інфраструктури, постраждали військові. На жаль, є загиблі серед військовослужбовців та охоронців трансформаторної підстанції. Цю інформацію повідомив голова ОВА Андрій Райкович в ефірі всеукраїнського телемарафону, передають Патріоти України.
Він зазначив, що після потужних вибухів біля Кропивницького проводять рятувальні роботи.
"Постраждалим зараз надають допомогу. Поранення дістали і військовослужбовці. Дев'ять із них поранені, один – загинув", – сказав Райкович.
Також голова ОВА повідомив, що, за попередньою інформацією, загинули і два охоронці трансформаторної підстанції.
Вже через кілька годин, пише "Суспільне", кількість потерпілих зросла до 13. Про це повідомила речниця Кіровоградської ОВА Інна Примак. Згодом Андрій Райкович повідомив, що станом на 14:30, постраждалих уже 16.
Після вибуху спрацював аварійний захист тягової підстанції і один із районів міста був знеструмлений. Райкович зазначив, що фахівці обленерго провели перевірку та профілактичні роботи. Електропостачання відновили близько 9:30.
Масований наліт українських далекобійних дронів-камікадзе по території Росії показує, що Кремль зіштовхується з тією ж проблемою, яку досі не може розв'язати Україна. Це стосується переважно нестачі боєкомплекту до засобів ППО. передають Патріоти Украї...
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...