
Вранці 23 липня ворог вдарив одразу 13 ракетами по Кіровоградщині. Обстріляли 2 об'єкти інфраструктури, постраждали військові. На жаль, є загиблі серед військовослужбовців та охоронців трансформаторної підстанції. Цю інформацію повідомив голова ОВА Андрій Райкович в ефірі всеукраїнського телемарафону, передають Патріоти України.
Він зазначив, що після потужних вибухів біля Кропивницького проводять рятувальні роботи.
"Постраждалим зараз надають допомогу. Поранення дістали і військовослужбовці. Дев'ять із них поранені, один – загинув", – сказав Райкович.
Також голова ОВА повідомив, що, за попередньою інформацією, загинули і два охоронці трансформаторної підстанції.
Вже через кілька годин, пише "Суспільне", кількість потерпілих зросла до 13. Про це повідомила речниця Кіровоградської ОВА Інна Примак. Згодом Андрій Райкович повідомив, що станом на 14:30, постраждалих уже 16.
Після вибуху спрацював аварійний захист тягової підстанції і один із районів міста був знеструмлений. Райкович зазначив, що фахівці обленерго провели перевірку та профілактичні роботи. Електропостачання відновили близько 9:30.
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...