
Вранці 23 липня ворог вдарив одразу 13 ракетами по Кіровоградщині. Обстріляли 2 об'єкти інфраструктури, постраждали військові. На жаль, є загиблі серед військовослужбовців та охоронців трансформаторної підстанції. Цю інформацію повідомив голова ОВА Андрій Райкович в ефірі всеукраїнського телемарафону, передають Патріоти України.
Він зазначив, що після потужних вибухів біля Кропивницького проводять рятувальні роботи.
"Постраждалим зараз надають допомогу. Поранення дістали і військовослужбовці. Дев'ять із них поранені, один – загинув", – сказав Райкович.
Також голова ОВА повідомив, що, за попередньою інформацією, загинули і два охоронці трансформаторної підстанції.
Вже через кілька годин, пише "Суспільне", кількість потерпілих зросла до 13. Про це повідомила речниця Кіровоградської ОВА Інна Примак. Згодом Андрій Райкович повідомив, що станом на 14:30, постраждалих уже 16.
Після вибуху спрацював аварійний захист тягової підстанції і один із районів міста був знеструмлений. Райкович зазначив, що фахівці обленерго провели перевірку та профілактичні роботи. Електропостачання відновили близько 9:30.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...