"Удар по Фуксу серйозно похитнув позиції Ігоря Терехова як кандидата на посаду мера Харкова", - політолог

Ігор Терехов. Фото: РБК.

Бізнесмен Павло Фукс, проти якого вчора РНБО ввела повний пакет персональних санкцій, для в.о. мера Харкова Ігорю Терехова не лише фінансовий ресурс, а й спосіб домовлятися з впливовими харків'янами. Про це пише на своїй сторінці в Facebook політичний експерт Володимир Цибулько, передають Патріоти України.

За словами експерта, "санкції РНБО проти Павла Фукса і Дмитра Фірташа нібито наштовхують на думку, що Зеленський таки розуміє , що самими імітаційними заходами партнерів не переконаєш в своїх чесних намірах".

"Якщо Фірташ особливо погоди у внутрішній політиці тепер не робить, то удар по Фуксу серйозно похитнув позиції Ігоря Терехова як кандидата на посаду міського голови Харкова… Для Терехова зараз Фукс не лише фінресурс, але він в першу чергу, ще й спосіб домовлятися з іншими грошовими мішками", - пише Цибулько.

На думку експерта, після витіснення Фукса "Аваков, можна сказати, монополізував Терехова, але цим він і звузив Терехову поле для маневру. Він фактично цим витісненням виштовхує найбагатших харків'ян в обійми Добкіна. Тим більше, що у схемі з Аваковим всі оборудки доведеться укладати з Аваковим, адже несамостійність Терехова в Харкові притча во язицех. Кому потрібні зайві коліна, і зайві витрати, якщо Добкін буде гарантувати особисто?", - ставить питання Цибулько.

Експерт зазначив, що "Фуксу доведеться переналаштовувати свої схеми під інших виконавців, але найголовніше, що паузу в стосунках з Тереховим візьмуть ще кілька впливових політичних інвесторів, бо їм заїдатися з Банковою навряд чи хочеться".

Москва отримала відповідні попередження: США має план дій, якщо РФ застосує ядерну зброю проти України - Блінкен

понеділок, 26 вересень 2022, 6:00

Блінкен відмовився поділитися конкретними відомостями, але зазначив, що "ми дуже чітко говорили з росіянами публічно і приватно, щоб вони припинили базікати про ядерну зброю". За його словами, невідомо, чи скаже хто-небудь у Кремлі президенту Росії Вол...

Коаліція правих партій з партіями-"друзями Путіна" перемагає на виборах у Італії

понеділок, 26 вересень 2022, 5:45

Праві та крайні праві партії за попередніми даними здобувають впевнену перемогу на парламентських виборах у Італії. Про це свідчать кілька екзитполів, результати яких оприлюднені після закриття дільниць. Зокрема, опитування, яке провів телеканал Sky Tg...