
Після ударів по Санкт-Петербургу російська влада виступила з новими погрозами на адресу України. У Кремлі заявили, що відповідь на подібні атаки нібито вже має «системний характер» і буде продовжуватися надалі, передають Патріоти України.
Речник Кремля Дмитро Пєсков, коментуючи атаку безпілотників на Санкт-Петербург напередодні проведення міжнародного економічного форуму, уникнув конкретики щодо подальших дій Росії. Водночас він наголосив, що реакція Москви на українські удари вже стала «системною».
За даними західних ЗМІ, під час нічної атаки було уражено один із найбільших нафтових терміналів Санкт-Петербурга. Над об’єктом здіймалися густі клуби чорного диму. Президент України Володимир Зеленський заявив, що далекобійні удари по важливих об’єктах на території РФ дали відчутний результат.
На тлі атаки російські чиновники та пропагандисти почали активно говорити про можливу ескалацію та нові удари по Україні. Частина російських посадовців навіть вдалася до традиційних ядерних погроз, намагаючись посилити інформаційний тиск.
Особливого резонансу ситуації додає те, що Санкт-Петербург є рідним містом Володимира Путіна. Атака сталася саме в день відкриття Петербурзького міжнародного економічного форуму, який Кремль традиційно використовує для демонстрації стабільності російської економіки.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...