Удар по шпигунській мережі китайців: Байден підписав закон про заборону в США TikTok. Коли та за яких умов почне діяти

Байден підписав закон про заборону TikTok

Президент США Джо Байден у середу, 24 квітня, підписав законопроект, який може призвести до загальнонаціональної заборони TikTok, повідомляє CNN. Це положення було включено до законопроєкту про надання іноземної допомоги Україні, Ізраїлю й Тайваню. Водночас, сам закон не передбачає негайного блокування TikTok.

Підписаний Байденом закон дає китайській материнській компанії TikTok, ByteDance, 270 днів на те щоб продати платформу. Якщо цього не станеться, TikTok буде заборонено в магазинах додатків США та в інтернет-хостингах, які його підтримують.

Ініціатори пояснюють рішення міркуваннями безпеки та побоюваннями, що завдяки TikTok Китай отримує доступ до даних американців.

У TikTok вже відреагували на закон, назвавши його "неконституційним", адже він "знищить" 170 мільйонів користувачів платформи в США та 7 мільйонів компаній, які працюють з додатком.

До речі, в Україні також обговорюють тему блокування TikTok. Її активно піднімає голова комітету зі свободи слова Верховної Ради Ярослав Юрчишин. 1 квітня нардеп заявив, що заборона застосунку може стати реальністю в Україні, якщо блокування TikTok погодять у США.


Позитивне рішення все ближче: Столтенберг закликав союзників НАТО дозволити Україні бити по території РФ їхнею зброєю

субота, 25 травень 2024, 4:15

Генсек Альянсу славиться тим, що завжди проявляє своє лідерство, коли щодо того чи іншого питання консенсус дозріває або вже досягнутий. Такова його роль в організації. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час інтерв'ю виданню The Economist за...

Сили оборони України планують контрнаступ на Харківщині - Bloomberg

субота, 25 травень 2024, 3:25

Українська армія зупинила просування окупантів у Вовчанську і в Липцях . Збройні сили України планують контрнаступ аби відтіснити російські війська, які захопили територію на північному сході Харківської області. Про це у п'ятницю, 24 травня, пише Blo...