Удар по штабу ЧФ ВМС РФ у Севастополі: З’явилося нове фото наслідків з космосу

У мережі з'явився новий супутниковий знімок наслідків атаки на штаб Чорноморського флоту в тимчасово окупованому Севастополі. Його увечері суботи, 23 вересня, опублікувало Радіо Свобода.

На знімку добре видно сліди влучання ракет в центральній частині, крім цього пошкоджень зазнало праве крило будівлі та частково ліве.

Нагадаємо, 22 вересня у тимчасово окупованому Севастополі атакували штаб Чорноморського флоту РФ. За даними ГУР, загинуло щонайменше дев'ять членів російського штабу і 16 були поранені. Серед останніх - є російські генерали.


В Україні створюють "довгі Нептуни": що наразі відомо про цей секретний проект

вівторок, 5 грудень 2023, 9:25

Деякі експерти повідомляють про успішні випробовування виробу у бойових умовах, тепер на порядку денному стоїть питання масового виробництва найпотужнішої наразі готової ракети. В Україні працюють над секретним проектом - створенням ракет нового зразка...

За прикладом Німеччини часів Холодної війни: Україна може вступити до ЄС та НАТО ще до закінчення війни, - Снайдер

вівторок, 5 грудень 2023, 9:00

Майбутнє України в Європейському Союзі та НАТО має бути зумовлене її опором, а не остаточною деокупацією територій. Про це заявив американський історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер в ексклюзивному інтерв’ю виданню The Telegraph, пер...