Удар по скрепах: У США підтвердили введення нових жорстких санкцій проти Росії

Новий пакет санкцій проти Росії через отруєння ексшпигуна Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в британському Солсбері, набере чинності 26 серпня. Про це заявили в Державному департаменті США, повідомляють Патріоти України.

Підтверджуючий документ був розміщений в електронній базі американського Федерального реєстру. Йдеться про санкції, про введення яких було оголошено на початку серпня Білим домом після підписання указу президентом Дональдом Трампом.

Пакет американських санкцій у справі Скрипалів включає в себе два обмежувальних заходи. Обидва стосуються кредитної політики.

Перший захід передбачає, що банки США відтепер не будуть кредитувати російський уряд. Виняток – позики для покупки продовольства. Другий захід передбачає блокування фінансової або технічної допомоги Росії з боку міжнародних інститутів.

Крім того, мова йде про обмеження, які несуть серйозні наслідки для економіки і бізнесу Росії: заборону на експорт товарів з США і на імпорт в Сполучені Штати, а також заборону повітряного сполучення з американською стороною для державних авіаперевізників.

Нагадаємо, перший пакет санкцій у рамках закону про контроль над хімічною та біологічною зброєю від 1991 року через інцидент в Солсбері Трамп ввів у 2018 році.

Союзники б'ють на сполох: Нова українська влада намагається обнулити Революцію Гідності, - Gazeta Wyborcza

четвер, 5 грудень 2019, 22:55

Автори матеріалу про Україну стверджують, що Портнов та команда Зеленського, яка його підтримує, перенесли гібридну війну з Росією до структур української держави. Під владою президента Володимира Зеленського Україна опинилася в глибокій політичній кри...

Прикрились "фіговим листком" Мінська: Пристайко підтвердив курс Зеленського на зміну Конституції України щодо ОРДЛО

четвер, 5 грудень 2019, 22:34

За словами Вадима Пристайка, те, що будуть внесені певні конституційні зміни на основі децентралізації, обіцяв ще попередній уряд. Глава МЗС України Вадим Пристайко стверджує, що зміни Конституції в частині децентралізації були погоджені попереднім уря...