Удар по скрепах: У США підтвердили введення нових жорстких санкцій проти Росії

Новий пакет санкцій проти Росії через отруєння ексшпигуна Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в британському Солсбері, набере чинності 26 серпня. Про це заявили в Державному департаменті США, повідомляють Патріоти України.

Підтверджуючий документ був розміщений в електронній базі американського Федерального реєстру. Йдеться про санкції, про введення яких було оголошено на початку серпня Білим домом після підписання указу президентом Дональдом Трампом.

Пакет американських санкцій у справі Скрипалів включає в себе два обмежувальних заходи. Обидва стосуються кредитної політики.

Перший захід передбачає, що банки США відтепер не будуть кредитувати російський уряд. Виняток – позики для покупки продовольства. Другий захід передбачає блокування фінансової або технічної допомоги Росії з боку міжнародних інститутів.

Крім того, мова йде про обмеження, які несуть серйозні наслідки для економіки і бізнесу Росії: заборону на експорт товарів з США і на імпорт в Сполучені Штати, а також заборону повітряного сполучення з американською стороною для державних авіаперевізників.

Нагадаємо, перший пакет санкцій у рамках закону про контроль над хімічною та біологічною зброєю від 1991 року через інцидент в Солсбері Трамп ввів у 2018 році.

Бережіться дилетантів: Звільнений Зеленський посол у Франції, застеріг владу щодо кадрової політики на міжнародній арені

субота, 4 липень 2020, 17:22

Дипломат Олег Шамшур, якого президент Володимир Зеленський звільнив 11 червня з посади посла України у Франції та з посади постійного представника України у ЮНЕСКО, побажав успіхів у роботі своєму наступнику Вадиму Омельченко, зазначають Патріоти Укра...

"Повернення Кулика може зіпсувати відносини України зі США", - ЗМІ

субота, 4 липень 2020, 17:10

Найближчим часом мають відбутися відразу три судових слухання, метою яких буде реабілітація і відновлення на посаді звільненого за неявку на переатестацію скандального «прокурора Коломойського» Костянтина Кулика. Експрокурор Кулик і його група підтримк...