"Удар тактичної ракети ATACMS по аеродрому в Шайківці дозволив би уникнути трагедії у Кременчуці", - Злий Одесит

"За п'ятий місяць повномасштабної війни в Україні зібралося безліч доказів того, що Росія не просто має намір окупувати нашу країну, вона навмисно реалізує геноцид українців", - пише військовий оглядач Олександр Коваленко (Злий Одесит) у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України, та продовжує:

"На мій погляд, міжнародні партнери мають якнайширше розплющити очі і зрозуміти, що вони підтримують Україну не у війні за свою незалежність і свободу, а за виживання.

Трагедії у Кременчуці можна було уникнути

І виживання залежить від ефективності застосування засобів поразки проти Росії на її території. Адже торговельний центр у Кременчуці було зруйновано ракетою Х-22, випущеною стратегічним бомбардувальником-ракетоносцем із повітряного простору Росії.

Знищення об'єктів інфраструктури російської армії на території Росії має стати пріоритетом, і міжнародні партнери України це мають визнати. Склади, військові частини, аеродроми, ремонтні заводи тощо. Удар тактичної ракети ATACMS по аеродрому в Шайківці дозволив би уникнути трагедії у Кременчуці.

Захід поки що відмовляє Україні

Але наші партнери поки що відмовляють нам як у наданні тактичних ракет для М270/М142, так і не вітають удари по території РФ. Фактично, стаючи мовчазними посібниками геноциду. Спостерігачами смертей українців… щодня.

Генсек НАТО отримав заявку України на пришвидшений вступ до Альянсу, - заступник глави ОПУ

середа, 5 жовтень 2022, 0:35

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг отримав через дипломатичні канали заявку України на членство в Північноатлантичному Альянсі за прискореною процедурою, яку минулого тижня підписали президент, прем’єр і голова Верховної Ради. Про це на брифінгу...

"Граничну ціну на нафту включено": В ЄС погодили нові санкції проти РФ

середа, 5 жовтень 2022, 0:28

Представники держав Європейського Союзу досягли попередньої домовленості щодо нового пакету санкцій проти Росії через її війну з Україною. Зокрема й щодо обмеження ціни на російську нафту, проти чого раніше виступали Греція, Кіпр і Мальта. Про це повід...