
Український безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 вперше здійснив виліт в зону проведення Операції обʼєднаних сил, окупанти вже б'ються в істериці, гадаючи що все це може означати. Дещо про місію повідомив народний депутат Юрій Мисягін, зазначають Патріоти України.
За словами депутата, політ було зроблено з метою спостереження і за цей час було виявлено: виявлено зенітні системи, артилерію, танки. Зокрема Панцирь-С, С-125, ЗРК-Тор, гаубиці.
«Таваріщі», ми вам радимо дану техніку відвезти назад у Москву на парад, бо знову доведеться дозакупатись і не вистачить грошей на проведення газу в російські села. Під час турецької операції «Весняний щит», Байрактари зарекомендували себе з найкращого боку, особливо проти російської військової техніки», – наголошує автор повідомлення на своїй сторінці у Facebook.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...