"Ударний кулак" розсипається: Британська розвідка назвала одну з причин низької ефективності російської армії

Війна в Україні показала численні невдачі російських командирів у забезпеченні бойової дисципліни на низовому рівні. Одним з таких прикладів є використання динамічного захисту танків. Про це йдеться у повідомленні Міністерства оборони Великої Британії в Twitter, передають Патріоти України.

"Сукупний ефект цих невдач, ймовірно, є важливим фактором низької ефективності російських збройних сил", - йдеться в повідомленні.

Як зазначає британська розвідка, сильний знос російських основних бойових танків в Україні частково пов'язаний з тим, що Росія не змогла встановити і належним чином використовувати адекватну динамічну броню (ERA). Це говорить про те, що російські сили не виправили культуру неефективного використання ERA, яка сходить до Першої чеченської війни 1994 року.

При правильному використанні динамічний захист знижує ефективність наближаються снарядів до того, як вони потраплять в танк. Досить імовірно, що багатьом російським танкістам не вистачає підготовки для підтримки динамічного захисту, що призводить або до поганої підгонки вибухових елементів, або до її повної відсутності, наголошується в повідомленні.

"Ці недоліки, ймовірно, сприяють широко поширеним випадкам катапультування вежі, які добре задокументовані на відео очевидців з України", - йдеться в повідомленні.

"Були побоювання, що війська РФ здійснять новий прорив": Голова Міноборони США - про ситуацію на Харківщині

четвер, 13 червень 2024, 20:52

Глава Міноборони США Ллойд Остін у четвер, 13 травня, заявив, що не вважає можливим новий прорив російських окупантів у Харківській області. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України. «Те, що я бачу, — це уповільнення просування росіян, ста...

Екснардепу від БПП повідомили про підозру через незаконну компенсацію за житло

четвер, 13 червень 2024, 20:30

Колишньому українському нардепу Аркадію Корнацькому повідомили про підозру в незаконному отриманні понад 900 тисяч гривень компенсації за оренду житла. Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура у четвер, 13 червня, передають Патріоти ...