Ударний підрозділ "Булава" показав, як викурює російських "щурів" з-під землі (відео)

Ударний підрозділ ”Булава” з окремої Президентської бригади ім. Б.Хмельницького вдарив по позиціях російських військовослужбовців FPV-дронами “Дикі Шершні”. Про це повідомили бійці ударного підрозділу "Булава", передають Патріоти України.

За допомогою FPV-дронів “Дикі Шершні” третій механізований батальйон Окремої Президентської бригади імені Богдана Хмельницького влучив в окоп росіян. Процес та результат можна прослідкувати на відео, яке оприлюднив підрозділ.

На відео звичайний робочий день ударного підрозділу "Булава". Зазначимо, що FPV-дрон транслює відео в режимі реального часу. "Картинка" надходить з камери дрона на монітор, окуляри або пілота шолом. Тобто ця технологія дозволяє бачити те, що "бачить" дрон в момент польоту.

Міжнародний Червоний Хрест призупинив членство Білорусі

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:54

Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця у п'ятницю, 1 грудня, призупинив членство білоруського представництва. Про це повідомила пресслужба міжнародного Червоного Хреста (МФТЧХіЧП), передають Патріоти України. "Призупинення є результатом...

"У зв'язку з розширенням НАТО": Путін підписав указ про збільшення армії РФ

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:29

Російський президент Володимир Путін підписав указ, який передбачає збільшення армії РФ на 170 тисяч осіб. Про це пише російська пропагандистська агенція URA.RU, передають Патріоти України. Таким чином загальне число ЗС РФ становитиме 1 мільйон 320 тис...