"Удари артилерії РФ упали з 10-кратної переваги до співвідношення 1:1. Щойно замерзне земля, Путін зробить останню спробу великого наступу", - Луценко

"Чому останнім часом HIMARS "задвухсотили" так багато орків? Бо в Крим і на Донбас після необхідного злагодження прибули перші хвилі російсбких "мобіків". Ні, не тих тисяч нічому не навчених баранів, якими засипали поля перед Бахмутом і Марїнкою. А саме навчених новобранців, так би мовити - "мобіків-pro". Про це на власній сторінці у Facebook пише колишній генпрокурор України Юрій Луценко, передають Патріоти України.

Скільки їх? Путін призвав як мінімум 250 тисяч. 20-25 пустив на фарш, поки решта навчалися. Отже, ми маємо справу з 200-225 тис. поповнення окупантів.

Наскільки це критично?

Це проблема, але не біда. В цій війні жива сила є не головним фактором. Це війна артилерії, дронів та бронетехніки, якої у Путіна не прибавляється. Саме тому ЗСУ полює за залізом ворога. Чим більше ми його знищимо - тим більше здується ворожа орда. А скільки буде солдат в окопі - питання третьорядне. Влучання снаряда в ціль порве 10 орків так само як і 5.

Що попереду?

Прибуття великої маси "мобіків-pro" несе не тільки підвищення градусу боїв на Донбасі. Я думаю, що як тільки замерзне земля, Путін піде на ще одну спробу великого наступу. Не вірю, що з Білорусі. При мінімальній підготовці оборони, тамтешні (рідні для мене) ліси - абсолютно непрохідні. А з квітня там все серйозно укріплено.

Більш вірогідним є те, про що попереджав генерал Забродський: удар з Белгорода в обхід Харкова на Дніпро. З одночасним сильним тиском на Запоріжжя і Донбас.

Впевнений, що ЗСУ зламає і цей план. І будь-який інший. Але важливо психологічно усім бути готовим.

Бо Перемога - це не бравурні побрехеньки на марафоні, а повне напруження всіх сил. І не тільки ЗСУ. Час вже давно організувати трьохзмінну роботу оборонних підприємств та управлінців.

Коли ми переможемо

Це головне питання для кожної української родини. Виходячи з того, що удари російської арти вже впали з 10-кратної переваги до співвідношення 1:1, я вважаю, що у Путіна залишилося засобів враження лише на останню зимову спробу наступу. Далі ініціатива буде в руках ЗСУ і наших союзників. 2023 буде роком нашої Перемоги.


ЗСУ ведуть розвідку боєм, шукаючи "слабкі місця" в обороні армії РФ на Запорізькому напрямку, - Сили оборони

п’ятниця, 9 червень 2023, 14:28

Українські військові "ведуть розвідку боєм, шукаючи слабкі місця в обороні російської армії" на Запорізькому напрямку, розповів в ефірі "Радіо Свобода" речник Об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Валерій Шершень, передають Патріоти ...

Потрапив у засідку: У Белгородський області ліквідували полковника РФ, який мав організувати відсіч "ДРГ".

п’ятниця, 9 червень 2023, 14:21

Російські добровольці "денацифікували" російського полковника Володимира Кузнєцова. Він мав організувати відсіч "українським диверсантам" у Бєлгородській області, передають Патріоти України. Неподалік кордону з Україною російський полковник потрапив у ...