
Ефективні удари українських військ із РСЗВ HIMARS деморалізують російських військовослужбовців та "турбують" блогерів і військових кореспондентів РФ. Водночас російські оборонні відомства продовжують приховувати втрати російських військовослужбовців, передають Патріоти України.
Поранених російських солдатів перевозять на цивільних автомобілях і неправильно повідомляють ЗМІ про кількість жертв, спричинених українськими ударами HIMARS. На цей факт вказали аналітики Інституту вивчення війни США.
Там зазначили, що міноборони Росії, ймовірно, намагається пом'якшити тривогу щодо втрат, яких завдають російським військам HIMARS ЗСУ. Зокрема, з цією метою було зроблено заяву глави відомства Сергія Шойгу про те, що російські війська знищили шість наданих HIMARS США.
Водночас командувач ОК "Південь" України генерал-майор Андрій Ковальчук заявив, що російські війська не знищували жодних HIMARS, а неназваний фінський чиновник назвав заяви Росії "видаванням бажаного за дійсне".
Нагадаємо: 1 серпня в міноборони Росії заявили про чергове знищення в Україні двох американських РСЗВ M142 HIMARS, які нібито перебували у Харкові. Разом із ними "знищили" 53 українських "націоналісти" та іноземних найманців.
Як "доказ" знищення декількох HIMARS у відомстві показали відео, згідно з яким установки вагою понад 16 тонн кожна стояли на другому поверсі у кабінеті вказаної будівлі.
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....
В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...