Удари по українських містах: Путін повторює помилку Гітлера, - британський аналітик

Хвилі ракетного обстрілу Києва не приносять жодної військової користі і не сприяють закінченню війни Росією.

Путін ухвалює ірраціональні рішення керуючись емоціями, припускаючи тої ж помилки, що й Гітлер. Про це у неділю, 4 червня пише Sky News з посиланням на генерал-майора ВПС Великобританії у відставці Шона Белла.

"У Другій світовій війні нацистська Німеччина готувалася до вторгнення у Британію, але спочатку Гітлеру потрібно було знищити британські Військово-повітряні сили. Битва за Британію поставила Королівські ВПС на коліна; однак у гніві на спроби союзників бомбардувати німецькі міста Гітлер з ВПС переключився на Лондон. Це було ірраціональне рішення, яке дозволило Королівським ВПС оговтатися і це допомогло переламати хід війни", - заявляє Шон Белл.

Як зазначає генерал-майор, у Путіна немає військового досвіду і його емоційні рішення бомбити українську столицю дефіцитними балістичними ракетами, суперечать військовій стратегії.

"Хвилі ракетного обстрілу Києва не приносять жодної військової користі і не сприяють закінченню війни Росією; це просто дії розчарованого лідера", - сказав Белл.

Експерт вказав, що для того, аби уразити українську ППО росіянам необхідна складна система визначення цілей, що включає інтеграцію супутникових знімків та їх аналіз у реальному часі. Він же підкреслив, що для Міноборони РФ це стало нездійсненою місією. І єдине, що може Росія - це обстрілювати цивільне населення.

"Ми цього не допустимо": Моравецький заявив, що Зеленський під час засідання ООН образив поляків

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:54

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що хоче сказати президенту України Володимиру Зеленському, аби він більше ніколи не ображав поляків, як це нібито зробив під час виступу в ООН. Про це повідомляє RP.PL, передають Патріоти України. "Я хо...

"Найбільший прорив ще попереду": Генерал Тарнавський запевнив, що зима не зупинить український наступ

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:42

Командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський заявив, що зима не зупинить наступ Києва, а найбільший прорив ще попереду, передають Патріоти України. "Погода може стати серйозною перешкодою під час наступу, але, в...