
Росіяни прицільно обстрілюють бригади українських енергетиків, які намагаються відновити електропостачання в певних населених пунктах. Про підступну тактику окупантів розповів в ефірі національного телемарафону міністр енергетики Герман Галущенко, передають Патріоти України.
“Вони чекають, поки виходять наші фахівці, починають виконувати роботи, і прицільно застосовують артилерію, дрони - в принципі, все, що в них є в арсеналі, для того, щоб вбивати енергетиків. При тому, що вони абсолютно чітко бачать, що це не військові – це люди, які просто відновлюють електропостачання", - наголосив міністр.
За його словами, такі випадки фіксуються в Донецькій, Сумській, Чернігівській, Херсонській та Харківській областях. "На жаль, таких областей немало і, на жаль, дії терористів однакові в усіх цих областях. Ідуть свідомі обстріли наших фахівців", - зазначив Герман Галущенко.
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО. Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі бригади, передають Патріоти України. . Опер...
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...