Ударили по командирах роти, взводу і відділення: Окупант поскаржився, як війська РФ потерпають від атак України. Аудіо

Ще один російський окупант, якого відправили в Україну воювати і вмирати за амбіції диктатора Путіна, поскаржився на успішні атаки Сил оборони України. Він розповів, що за один день "трьохсотими" стали одразу командир роти, командир взводу, командир відділення та інші російські військові передають Патріоти України.

Інформацією він поділився із дружиною, розмову перехопили українські спецслужби. Аудіоперехоплення опублікували на офіційному Youtube-каналі Головного управління розвідки Міністерства оборони України. З розмови окупанта із дружиною випливає, що він знаходиться на лінії фронту Сватово-Кремінна у Луганській області України.

– Що там у вас? Спокійно?

– Та яке спокійно... Х*хли по лісах блукають.

– Ну я і дивлюся, що там по цьому напрямку Сватово-Кремінна, звичайно, такий п*здец твориться.

– Тут чув ху*ню таку, що Путін знову виступатиме. Така чутка пройшла, що буде вже не "СВО", а "КТО" – контртерористична операція.

– Як завжди. Не знаєш, коли та як це закінчиться. Ні кінця ні краю. Сашко Юданов теж десь у вашому боці. Ленка розповідає, що у командира, брата, 20 років, уламок потрапив і на смерть.

– У нас ось пішли пацани, бл*ть. Командира роти, командира взводу та командира відділення пох*ярило за один день. І гранатометника ще в*бало.. І Санька нашого.

– Вони хоч живі, Саш?

– Живі, але ху*во.. Наші, коли ху*ярять, то чути "пуффф" і засвистіло. А у цих (українських воїнів. – Ред) тільки коли вже прилетіло чутно.

Мер Садовий вже відреагував: У Львові відбувся "форум російської опозиції"

четвер, 23 травень 2024, 22:16

У четвер, 23 травня, у Львові відбувся форум російської опозиції, у якому нібито взяли участь 40 російських опозиційних об'єднань, а також представники Ради та Офісу президента. Мер Львова Андрій Садовий надіслав запити в органи. Про проведення форуму ...

Естонці вимагають повернути на місце: ФСБ зняла прикордонні буї на Нарві

четвер, 23 травень 2024, 21:14

Російські прикордонники в ніч на 23 травня зняли понад 20 буїв, встановлених прикордонною охороною Естонії на річці Нарві для позначення фарватеру. Про це повідомляє естонський національний телерадіомовник ERR, передають Патріоти України. Глава бюро пр...