"Удержать Калининград мы не сможем от слова совсем": Гіркін прогнозує поразку росіян

У разі вступу у війну сил НАТО Росія втратить контроль над Калінінградом, оскільки російська армія не має ресурсів на утримання цього міста. Про це заявив екс-командир НЗФ "ДНР" Ігор Гіркін, передають Патріоти України.
"Если НАТО реально вступит в войну, то удержать Калининград мы не сможем от слова совсем", - заявив він.

Також Гіркін підкреслив, що на даний момент практично всі сухопутні сили російської армії розміщені на фронті з Україною, довжина лінії якого становить 2 тис. км.: "Для надежной защиты Калининграда войск у нас недостаточно, если его будут атаковать со всех сторон. Атаковать его будут со всех сторон: там с трех сторон Польша, с четвертой - Литва".

Крім того, він висловив думку, що НАТО в Балтійському морі має велику перевагу: "Там наши части и соединения смогут только героически погибнуть в боях с превосходящими силами противника".

Окупантам вже нічим прикритись з повітря: Авіація ЗСУ 11 разів вдарила по позиціях ворога на півдні

субота, 20 серпень 2022, 7:58

Повітряні сили України 11 разів вдарили по позиціях армії РФ на півдні України. Про це повідомляє Оперативне командування "Південь", передають Патріоти України. Зазначається, що ударів було завдано по позиціях ворога в районах Олександрівки, Благодатно...

Плани Путіна провалилися: Пентагон заявив про "повну відсутність прогресу росіян на полі бою"

субота, 20 серпень 2022, 7:56

Пентагон заявив, що позиції російських військових ослабли, окупанти не мають прогресу на полі бою в Україні, передають Патріоти України. Пряма мова: "Ви бачите повну відсутність прогресу росіян на полі бою. Вони несуть ці втрати і не можуть просуватися...