
Українські військові отримали перші 15 із 52 закуплених нових автомобілів Nissan Navara - пікапи використовуватимуть сили протиповітряної оборони, а також бійці, які керують турецькими безпілотниками Bayraktar TB2. Про це повідомив голова фонду "Повернись живим" Тарас Чмут, передають Патріоти України.
Придбані за гроші фонду машини направлені 160-й бригаді на Одещині, 302-му полку на Харківщині, а також "байрактарникам". За словами голови організації, фонд працює над посиленням системи ППО, Сухопутних військ, Повітряних сил та ударних частин, відповідальних за управління безпілотниками.
"Чому ми беремо нові машини? Вони можуть працювати на користь військ, а не на користь СТО та дилерів запчастин. Нові машини їздять і не створюють проблем, не підводять у найнепотрібніший момент і дозволяють полегшити службу військовим, а не додають їм проблем", — пояснив Чмут. Тепер фонд очікує на постачання ще 37 автомобілів. Усі 52 машини поставлять на облік, а їх експлуатація, заправка пальним та ремонт проводитимуть коштом державного бюджету.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...