
Українські військові отримали перші 15 із 52 закуплених нових автомобілів Nissan Navara - пікапи використовуватимуть сили протиповітряної оборони, а також бійці, які керують турецькими безпілотниками Bayraktar TB2. Про це повідомив голова фонду "Повернись живим" Тарас Чмут, передають Патріоти України.
Придбані за гроші фонду машини направлені 160-й бригаді на Одещині, 302-му полку на Харківщині, а також "байрактарникам". За словами голови організації, фонд працює над посиленням системи ППО, Сухопутних військ, Повітряних сил та ударних частин, відповідальних за управління безпілотниками.
"Чому ми беремо нові машини? Вони можуть працювати на користь військ, а не на користь СТО та дилерів запчастин. Нові машини їздять і не створюють проблем, не підводять у найнепотрібніший момент і дозволяють полегшити службу військовим, а не додають їм проблем", — пояснив Чмут. Тепер фонд очікує на постачання ще 37 автомобілів. Усі 52 машини поставлять на облік, а їх експлуатація, заправка пальним та ремонт проводитимуть коштом державного бюджету.
Воїни Центру спецоперацій "Альфа" Служби безпеки України завдали успішних ударів по системах ППО біля Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів "Саки" та "Гвардійське" в окупованому Криму, передають Патріоти України. Повідомл...
Видання The Kyiv Independent написало, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп у приватній розмові порадив президенту Володимиру Зеленському діяти "сміливіше" проти Росії, передають Патріоти України. За даними видання, Україна вважає, що їй вдало...