Угода на 1,6 млн євро: ЗСУ отримали першу партію пікапів Nissan

Українські військові отримали перші 15 із 52 закуплених нових автомобілів Nissan Navara - пікапи використовуватимуть сили протиповітряної оборони, а також бійці, які керують турецькими безпілотниками Bayraktar TB2. Про це повідомив голова фонду "Повернись живим" Тарас Чмут, передають Патріоти України.

Придбані за гроші фонду машини направлені 160-й бригаді на Одещині, 302-му полку на Харківщині, а також "байрактарникам". За словами голови організації, фонд працює над посиленням системи ППО, Сухопутних військ, Повітряних сил та ударних частин, відповідальних за управління безпілотниками.

"Чому ми беремо нові машини? Вони можуть працювати на користь військ, а не на користь СТО та дилерів запчастин. Нові машини їздять і не створюють проблем, не підводять у найнепотрібніший момент і дозволяють полегшити службу військовим, а не додають їм проблем", — пояснив Чмут. Тепер фонд очікує на постачання ще 37 автомобілів. Усі 52 машини поставлять на облік, а їх експлуатація, заправка пальним та ремонт проводитимуть коштом державного бюджету.


Американський інститут вивчення війни спрогнозував, коли Путін натисне ядерну кнопку

субота, 1 жовтень 2022, 9:00

Загрози застосувати ядерну зброю, що походять від Путіна, не є принципово новими і, швидше за все, глава Кремля не готовий до його застосування. Про це у п'ятницю, 30 вересня, пишуть аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Є два сценарії ядерних ударів РФ по Україні: В ISW розповіли, яку відповідь може готувати НАТО

субота, 1 жовтень 2022, 8:43

В Інституті вивчення війни вважають, що російський президент Володимир Путін поспішав незаконно анексувати українські території, щоб стабілізувати становище Росії й отримати час на відновлення своїх сил для наступного наступу. Про це йдеться у звіті Ін...