Угоди про здачу агентів замало: "Російську Мата Харі" у США засудили до ув'язнення за шпигунську діяльність

Суд визнав, що Марія Бутіна як мінімум з 2015 року займалася в США "конспіративною діяльністю" на користь Росії, діяла як агент російського чиновника і "використовувала особисті зв'язки з американцем, що мають вплив на політику США". Вирок виніс суд американського округу Колумбія, зазначають Патріоти України.

Бутіній зарахують дев'ять місяців, вже проведених в ув'язненні в очікуванні вердикту суду. Росіянку депортують зі США після того, як вона відбуде весь тюремний термін. Після депортації вона впродовж 10 років не зможе звертатися за дозволом на в'їзд у США.

Прокуратура США просила для росіянки 18 місяців тюремного ув'язнення, її захист наполягав на обмеженні тюремного терміну вже проведеними за ґратами дев'ятьма місяцями. Також захист погоджувався на депортацію росіянки зі США, як тільки це стане можливим.Раніше в п'ятницю Бутіна звернулася до суду з проханням проявити поблажливість при винесенні вироку і дати їй шанс повернутися додому.

Колишня помічниця сенатора Олександра Торшина, авторка громадського руху "Право на зброю" Бутіна в'їхала в США за студентською візою, оскільки вчилася в Американському університеті у Вашингтоні до весни 2018 року. Бутіна була заарештована 15 липня 2018 року, Мін'юст США пред'явив 29-річній громадянці РФ звинувачення в "злочинній змові" для роботи в США "як іноземного агента без повідомлення про це генпрокурору".

За версією слідства, Бутіна як мінімум з 2015 року займалася в США "конспіративною діяльністю" на користь Росії, діяла як агент російського чиновника і "використовувала особисті зв'язки з американцем, що має вплив на політику США". Наприкінці 2018 року Бутіна визнала провину в порушенні закону США про іноагентів і пішла на угоду з прокуратурою.

На слуханнях у суді вона пояснила, що діяла під керівництвом російської офіційної особи. Її завданням було встановити неофіційні контакти з американцями, що мають вплив на політику США.

У когось намічаються проблеми: В одеську мерію нагрянули з обшуком

понеділок, 9 грудень 2019, 16:55

Національне антикорупційне бюро проводить обшуки в підрозділах одеської мерії. Зокрема, перевіряють департаменти фінансів та комунальної власності. Повідомляє про це видання "Думська" в Telegram, передають Патріоти України. "Уточнюємо: обшуки проводит...

Хіти тижня. "Россия все время жила за счет Украины. Но хватит, закончилось", - Кудренко

понеділок, 9 грудень 2019, 16:30

"Сегодня кто-то непрямыми методами пытается нам доказать, что Украина в тесной связке с РФ - это первично. Это ни фига не первично - мы книги писали, когда России еще не существовало", - пише у своєму блозі Олена Кудренко, передають Патріоти України, і...