Угоди про здачу агентів замало: "Російську Мата Харі" у США засудили до ув'язнення за шпигунську діяльність

Суд визнав, що Марія Бутіна як мінімум з 2015 року займалася в США "конспіративною діяльністю" на користь Росії, діяла як агент російського чиновника і "використовувала особисті зв'язки з американцем, що мають вплив на політику США". Вирок виніс суд американського округу Колумбія, зазначають Патріоти України.

Бутіній зарахують дев'ять місяців, вже проведених в ув'язненні в очікуванні вердикту суду. Росіянку депортують зі США після того, як вона відбуде весь тюремний термін. Після депортації вона впродовж 10 років не зможе звертатися за дозволом на в'їзд у США.

Прокуратура США просила для росіянки 18 місяців тюремного ув'язнення, її захист наполягав на обмеженні тюремного терміну вже проведеними за ґратами дев'ятьма місяцями. Також захист погоджувався на депортацію росіянки зі США, як тільки це стане можливим.Раніше в п'ятницю Бутіна звернулася до суду з проханням проявити поблажливість при винесенні вироку і дати їй шанс повернутися додому.

Колишня помічниця сенатора Олександра Торшина, авторка громадського руху "Право на зброю" Бутіна в'їхала в США за студентською візою, оскільки вчилася в Американському університеті у Вашингтоні до весни 2018 року. Бутіна була заарештована 15 липня 2018 року, Мін'юст США пред'явив 29-річній громадянці РФ звинувачення в "злочинній змові" для роботи в США "як іноземного агента без повідомлення про це генпрокурору".

За версією слідства, Бутіна як мінімум з 2015 року займалася в США "конспіративною діяльністю" на користь Росії, діяла як агент російського чиновника і "використовувала особисті зв'язки з американцем, що має вплив на політику США". Наприкінці 2018 року Бутіна визнала провину в порушенні закону США про іноагентів і пішла на угоду з прокуратурою.

На слуханнях у суді вона пояснила, що діяла під керівництвом російської офіційної особи. Її завданням було встановити неофіційні контакти з американцями, що мають вплив на політику США.

Хіти тижня. У кремлівського гопника "рамсы папутали"? Москва оголосила Пекіну торговельну війну

неділя, 18 серпень 2019, 19:00

Влада Росії з 10 серпня вирішили заборонити ввезення з Китаю кісточкових і зерняткових культур, тобто практично всіх овочів і фруктів. Відзначається, що рішення вступило в силу з 10 серпня. Причиною в Москві називають випадки з поставками в РФ китайськ...

Хіти тижня. "Відмовлявся від значно більших сум... ну, вони ж не зовсім ідіоти...": Що сказав Гримчак на засіданні суду

неділя, 18 серпень 2019, 18:30

Заступник голови МінТОТ Юрій Гримчак на засіданні Деснянського районного суду в Чернігові сказав, що у підозрі, яку йому вручили, не все є правдою, зазначають Патріоти України. "Я можу повірити в доброчесність чи недоброчесність судів. Але скажіть мені...