Угорщина готує провокацію за участі українських військовополонених

В Угорщині пройде пресконференція з українськими військовополоненими, які будуть критикувати офіційний Київ та висловлювати вдячність РПЦ, яка нібито допомогла передати їх угорській стороні, передають Патріоти України.

Росія дозволила виїзд полоненим за умови, що ті публічно будуть критикувати українську владу. "На пресконференції полонені повинні розказувати, як їх начебто примусово мобілізовували, в яких начебто поганих умовах вони воювали, який хороший угорський уряд і РПЦ тощо. Така публічна активність із критикою України та вдячністю до РПЦ була озвучена українським полоненим як обов'язкова умова вивезення з Росії", - йдеться у повідомленні ЗМІ.

Згідно з джерелом, українська сторона не знає, де знаходяться полонені, вони під наглядом охорони і зв'язку з ними немає. Полонені не можуть вільно пересуватися і їх пильно охороняє угорська сторона.

Ірану достатньо двох тижнів для створення ядерної зброї - Міноборони США

неділя, 1 жовтень 2023, 18:27

У щорічній доповіді щодо загрози застосування зброї масового ураження Міністерство оборони США повідомило, що Іран має достатньо ресурсів, щоб створити ядерну зброю менше ніж за два тижні. Про це йдеться у документі під назвою "Стратегія протистояння з...

РФ нічого протиставити: Дикий пояснив, як Україні вдалося атакувати окупантів у Криму ракетами на 280 км

неділя, 1 жовтень 2023, 17:56

Українські військовослужбовці успішно пристосувалися до використання крилатих ракет Storm Shadow та SCALP. Підтвердженням цього є удари по об'єктах росіян у тимчасово окупованому Криму. Однак спочатку захисникам України довелося знищити протиповітряну ...