Угорщина не включила підтримку України у пріоритети під час свого головування в Раді ЄС

Угорщина, яка перебирає головування в Раді ЄС з 1 липня, не включила допомогу Україні до своїх пріоритетів. У питанні розширення Євросоюзу вона також віддає перевагу Західним Балканам. Про це пише видання DW, передають Патріоти України.

Представник Угорщини при ЄС Балінт Одор на брифінгу 18 червня заявив, що Будапешт уважно стежитиме за розвитком подій в Україні й "включатиме до порядку денного всі необхідні аспекти за потреби".

Як зазначає видання, серед перерахованих пріоритетів Угорщини словосполучення "підтримка України" не прозвучало. Одор назвав такі сфери: конкурентоспроможність Євросоюзу, економічні відносини з третіми країнами, полегшення адміністративного тягаря, оборонна політика і співпраця у сфері закупівель озброєнь.

Пріоритет Будапешта - Західні Балкани

Постійний представник Угорщини при ЄС назвав євроінтеграційний пріоритет Будапешта - це Західні Балкани. Він вважає, що ЄС упродовж наступних шести місяців має закрити якомога більше переговорних блоків із країнами-кандидатками з цього регіону.

Водночас Будапешт як голова Ради ЄС ставить перед собою завдання "збалансувати" процеси розширення ЄС, а саме на тлі прискореної процедури надання статусу кандидата "тріо" України, Молдови та Грузії активізувати дії Євросоюзу в цій сфері щодо Західних Балкан, додав Одор.

Зазначимо, що головування в Раді ЄС змінюється між країнами блоку кожні пів року. Це дає країні, що головує, право визначати порядок денний і пріоритети, головувати на засіданнях і координувати політичну роботу Європейського Союзу.

"Тобто про жодні межі 1991 року насправді не йшлося": Український блогер розкрив брехню Кремля щодо умов припинення війни

субота, 20 липень 2024, 21:20

Під час так званих “мирних переговорів” у Стамбулі в квітні 2022 року Росія планувала захопити ще більшу територію України, ніж та, що перебуває під окупацією зараз, передають Патріоти України. Як повідомив український блогер Денис Казанський, про це с...

Окупанти захопили кілька населених пунктів: Український фронт на Донбасі розвалюється, - Bild

субота, 20 липень 2024, 20:00

За останні дні російські окупаційні війська захопили кілька населених пунктів на Донбасі, що може свідчити про частковий розвал української оборони в цьому регіоні. Таку думку висловив експерт німецького видання BILD з аналізу відкритих даних Юліан Рьо...