Угорщина шантажує ЄС через Росію: Україна припускає, що з трубою "Дружба" може щось трапитися

Угорщина продовжує шантажувати Євросоюз та блокує запуск нафтового ембарго щодо Росії. Однак в України є важіль, за допомогою якого можна чинити тиск на Будапешт. Нафта на територію угорської держави надходить через нафтопровід Дружба, і з однією з ниток трубопроводу могло б щось трапитися. Про це заявила радниця міністра енергетики Лана Зеркаль, передають Патріоти України.

Під час Київського форуму з безпеки вона розповіла про те, що Угорщина скористалася ситуацією з європейською єдністю – апетити держави суттєво зросли. Як ймовірно вважають у Будапешті, вони можуть вимагати все, що завгодно.

"Угорщина скористалася ситуацією. Їх апетит до фондів Європейського Союзу зростає щодня. Вони вирішили, що у них настав зоряний час, коли можна вимагати все що завгодно, аби не зруйнувати європейську єдність", - зазначила Зеркаль.

Втім, за її словами, в України є важелі, як виправити ситуацію з блокадою Угорщини заборони на купівлю нафти з Росії. Нафта надходить до Угорщини через трубопровід Дружба, який також йде шляхом території української держави. І з ниткою Дружби до Угорщини могло б щось статися. "В руках в України є прекрасний важіль - це нафтопровід "Дружба"...до Угорщини йде окремий відрізок цієї нитки нафтопроводу. На мій погляд, було б дуже до речі, якби з ним щось сталося", - підкреслила Лана Зеркаль.

Заарештовану в Хорватії яхту Медведчука продадуть: Що планують зробити із грошима

п’ятниця, 2 грудень 2022, 20:00

За даними видання The Guardian, суд Хорватії передав 92,5-метрову яхту Royal Romance українському агентству з розшуку та менеджменту активів. Агенти АРМА прилетіли до Хорватії і оглянули заарештовану яхту, що належить членам сім'ї народного депутата та...

Один з храмів Києво-Печерської лаври перейшов до ПЦУ - Євстратій Зоря

п’ятниця, 2 грудень 2022, 19:52

Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру зареєстровано як монастир у складі ПЦУ, інформують Патріоти України. Як повідомив у Facebook речник Православної церкви України Євстратій Зоря, відповідні дані внесені 2 грудня до Єдиного державного реєстру (450812...